18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kosmici istnieją?

USA ukrywa prawdę o UFO? Barack Obama zdradził szczegóły

21.05.2021  14:37
Były prezydent USA widział UFO?
Były prezydent USA widział UFO? Fot: Sputnik/EAST NEWS

Z roku na rok przybywa doniesień oraz tajemniczych nagrań na temat UFO. Ostatnio oliwy do ognia dolał Barack Obama, który przyznał, że gdy był prezydentem, uzyskał dostęp do informacji, o których do tej pory nie może mówić. Wkrótce poznamy prawdę na temat istot pozaziemskich?

Do niedawna wszelkie nagrania przedstawiające rzekome statki kosmitów były wyśmiewane przed badaczy oraz traktowane z przymrużeniem oka. Sytuacja ta uległa zmianie jesienią 2020 roku, kiedy to Pentagon opublikował nagranie przedstawiające tajemniczy obiekt. Departament przyznał, że materiał jest autentyczny i trwają pracę nad jego wyjaśnieniem.

Warto podkreślić, że w USA wszelkie niezidentyfikowane obiekty latające określane są mianem UFO, zatem mogą to być również drony, nowoczesne samoloty lub balony. Jednak obiekt nagrany przez pilotów amerykańskiej marynarki bojowej nie przypomina żadnego znanego nam pojazdu.

Barack Obama mówi o UFO

Ostatnio na temat UFO wypowiedział się były prezydent USA Barack Obama. Jak przyznał, po rozpoczęciu prezydentury starał się dowiedzieć, czy Ameryka prowadzi badania nad istotami pozaziemskimi, ale nie uzyskał jednoznacznej odpowiedzi. Natomiast przyznaje, że część informacji, o których się dowiedział, na zawsze pozostanie tajemnicą.

Obama dodał też, że widział wiele nagrań, na których zarejestrowano obiekty poruszające się w niewytłumaczalny sposób. Myślicie, że wszystkie informacje o UFO zostaną kiedyś odtajnione?

Czytaj także