18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jest nagranie

UFO PRZELECIAŁO NAD SAMOLOTEM! Piloci w szoku

24.02.2021  21:43
UFO przeleciało nad samolotem
UFO przeleciało nad samolotem Fot: Fer Gregory/Shutterstock

Kosmici patrolują Ziemię? A może to coś całkiem innego? Pewne jest jedno: w ostatnią niedzielę UFO przeleciało nad samolotem Amerykańskich Linii Lotniczych.

Czym jest UFO? Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale i jasnowidz Krzysztof Jackowski, a oni wiedzą ponoć wszystko. Skrót UFO stosowany jest dla każdego niezidentyfikowanego obiektu latającego, jednak w pierwszej kolejności kojarzony jest z zielonymi ludzikami i statkiem w kształcie spodka...

UFO w niedzielę 21 lutego zobaczyli piloci American Airlines, przelatujący akurat nad Nowym Meksykiem. O dziwnym obiekcie, który przeleciał nad ich samolotem, natychmiast poinformowali centralę. Nagranie ich zgłoszenia trafiło do sieci.

Macie tu jakieś cele? Coś właśnie nad nami przeleciało. Nienawidzę tego mówić, ale to był długi, cylindryczny obiekt, wyglądał prawie jak pocisk manewrujący. Poruszał się naprawdę szybko, przeleciał tuż nad nami - mówił pilot.

UFO w Nowym Meksyku?

Jak udało się szybko ustalić - nagranie jest prawdziwe, a zdarzenie miało miejsce. Niezidentyfikowany obiekt zobaczyli piloci Airbusa A320, wykonujący lot 2292. Samolot znajdował się na wysokości 10972 metrów.

Autentyczność nagrania potwierdziły linie lotnicze American Airlines. Ich rzecznik poinformował, że w razie jakichkolwiek pytań, należy kontaktować się z... FBI, które prowadzi śledztwo w sprawie. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej