18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziwne zjawiska i ciąże

Tajny raport USA o UFO. "Szykują się do kontaktu"

Wojciech Kozicki
11.04.2022  16:14
"The Sun" i raport Pentagonu o UFO. Informacje jak z Archiwum X
"The Sun" i raport Pentagonu o UFO. Informacje jak z Archiwum X Fot: Ukrinform/East News/Anna Voitenko, Shutterstock/Lena_graphics

Niedawno opublikowany raport Pentagonu dotyczący spotkań pilotów z UFO miał ujawnić szokujące fakty o spotkaniach z UFO, ale okazał się strzałem z kapiszonów. Tymczasem brytyjski dziennik „The Sun” dotarł do tajnych dokumentów Pentagonu, w których opisane są m.in. spotkania z kosmitami, zjawiska paranormalne oraz porwania przez kosmitów. Znajduje się w nim informacja, że rząd USA szykuje się na spotkanie z pozaziemską cywilizacją.

Czy rząd USA ukrywa prawdę o UFO i kosmitach? Brytyjski dziennik „The Sun” dotarł do dokumentów Pentagonu liczących 1500 stron. Opisano w nich liczne przypadki spotkań z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Co więcej, osoby, które zaobserwowały UFO, w wieku przypadkach odniosły fizyczne obrażenia. Niektóre z nich powstały w wyniku promieniowania lub kontaktu z energią wydobywającą się z zaawansowanych technologicznie napędów. Odnotowano też uszkodzenia systemu nerwowego i niewyjaśnione ciąże. „The Sun” pisze o 42 przypadkach kontaktów z UFO opisanych w dokumentacji medycznej oraz innych 300 podobnych incydentach.

Rząd USA, UFO, kosmici i tajny raport

Kosmici to nie wszystko. „The Sun” twierdzi, że w dokumentach pentagonu opisane są również zjawiska nadprzyrodzone, kręgi w zbożusamoistne samospalenia ludzi i porwania przez kosmitów. Podobno przez rząd USA badana jest technologia taka jak ubrania czyniące niewidzialnym, roboty kontrolujące umysł oraz technologia pozwalająca na eksplorację odległego kosmosu.

W raporcie miała też znaleźć się wzmianka, że rząd USA przygotowuje się do potencjalnego kontaktu z pozaziemską cywilizacją. Podobno opracowywane są różne scenariusze i metody komunikacji.

Czy ten raport to jedynie czyste science fiction? „The Sun” twierdzi, że dokument miał zostać sporządzony w ramach tajemniczego projektu Pentagonu o nazwie Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), który prowadzono w latach 2012-2017. Tymczasem źródła takie jak portale Futurism i Live Science zalecają traktowanie sensacji brytyjskiego tabloidu z przymrużeniem oka. Domagają się opublikowania raportu, czego „The Sun” uparcie zrobić nie chce…

logo Tu się dzieje