18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spory wysiłek

Gigantyczny noworodek przyszedł na świat siłami natury. Lekarze w szoku

13.02.2020  13:24
Gigantyczny noworodek przyszedł na świat siłami natury. Lekarze w szoku
Gigantyczny noworodek przyszedł na świat siłami natury. Lekarze w szoku Fot: Youtube/Printscreen

Ukraina jest dumna ze swojej obywatelki i jej dzieciątka. Gigantyczny noworodek przyszedł na świat siłami natury. 38-letnia matka urodziła w Żytomierzu.

Ukraina świętuje i cieszy się z przyjścia na świat dziewczynki, która zszokowała lekarzy swoim rozmiarem. W Żytomierzu siłami natury na świat przyszła Katya, która w chwili urodzenia ważyła 5 kilogramów 260 gramów i mierzyła 50 centymetrów.  

Tak duże dzieci rodzą się rzadko, a jeszcze rzadziej matki sprowadzają je na świat siłami natury. Lekarze nazywają dziewczynkę żartobliwie "Katarzyną Wielką", a szczęśliwa mama dochodzi do siebie po ciężkim porodzie.

Ukraina: Na świat przyszedł gigantyczny noworodek

38-letnia kobieta ma już dwójkę dzieci, Katya przyszła na świat jako trzecia z rodzeństwa. Starsze potomstwo kobiety w chwili urodzenia nie miało aż tak imponujących rozmiarów, ważyły około 2 kg mniej niż ich siostra.

Waga dziecka zależy od wielu czynników. Po pierwsze, od genetyki. Jeśli w rodzinie były duże dzieci, to całkiem naturalne, że będą one miały duże potomstwo 

- powiedziała Marina Tishchenko, szefowa oddziału położniczego w szpitalu w Żytomierzu.

Za kilka dni dzielne panie zostaną wypisane do domu. Planeta gratuluje i wita na świecie!