18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pomoc i jedzonko

Ukraiński burger w McDonald's! Będzie hit?

28.04.2022  08:07
McDonald's oferuje ukraińskiego burgera
McDonald's oferuje ukraińskiego burgera Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

W ofercie McDonald's lada chwila pojawi się... ukraiński burger! Będzie można go nie tylko spałaszować ze smakiem, ale również wesprzeć Ukraińców, których we własnym kraju spotkało wielkie nieszczęście wojny.

McDonald's cieszy się w Polsce ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży. Obecnie w lubianym fast foodzie pojawią się pewne zmiany w menu, które umożliwią klientom nie tylko spróbowanie nowych smaków, ale również pomoc osobom dotkniętym nieszczęściem wojny w Ukrainie.

Ukraiński burger w McDonald's!

Na salonach McDonalda pojawia się bowiem ukraiński burger! Będzie go można zjeść od środy 27 kwietnia. W jego skład wchodzą: ciemna bułka, kotlet z kurczaka, bekon, ser cheddar, pomidor, sałata lodowa i sosy. McDonald's zapowiedział, że będzie przekazywał 3 złote z każdego sprzedanego Ukraińskiego Burgera na rzecz organizacji, które pomagają Ukrainie.

Według pierwszych informacji burgera tego będzie można zakupić i spróbować przynajmniej przez miesiąc lub do wyczerpania zapasów. Cena nowego burgera to 16,30 zł za kanapkę, w zestawie, ze średnimi frytkami i napojem– 22,40 zł.

„Jako McDonald's jesteśmy marką otwartą na ludzi. Inicjatywa związana z wprowadzeniem Ukraińskiego Burgera jest odpowiedzią na sytuację w Ukrainie. Chcemy pokazać naszą solidarność oraz gościnność z obywatelami tego kraju. Ukraiński Burger to lokalny produkt McDonalds Ukraina, który pojawia się od kilku lat jako oferta czasowa” – informuje McDonald’s Polska w komunikacie.

Spałaszujecie taką nowość?