18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska opustoszeje

WIELKA WOJNA U BRAM. Jackowski: Polacy będą uciekać z kraju

25.01.2022  13:57
Krzysztof Jackowski zapowiada wojnę. Ludzie będą uciekać z Polski
Krzysztof Jackowski zapowiada wojnę. Ludzie będą uciekać z Polski Fot: Jakub Walasek/REPORTER, BPTU/Shutterstock

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy wielką wojnę i widzi przerażające sceny w Polsce. Ludzie będą uciekać z kraju - mówi przestraszony własną wizją wieszcz z Człuchowa. 

Najbardziej znany i doceniany polski Jasnowidz Krzysztof Jackowski od co najmniej dwóch-trzech lat ostrzega rodaków przed zbliżającą się wojną. Jeszcze kilka miesięcy temu zapowiadał, że pandemia nie jest najgorszym, co nas spotyka - po niej przyjdzie kolejne wielkie zagrożenie, wojna, jakiej świat od dawna nie widział. Teraz twierdzi, że właśnie wkraczamy w jej pierwszą fazę.

Krzysztof Jackowski jest pewien - to, co jego trzecie oko dostrzegało przez długie miesiące, wkrótce się wypełni. Świat opanuje wielki konflikt zbrojny, który zmusi część Polaków do... ucieczki z kraju.

Nadchodzi wojna

O tym, że nad światem, a przynajmniej jego częścią, zawisło widmo wojny, mówią dziś nie tylko jasnowidze. Władimir Putin wykonuje ruchy tak niepokojące, że cały wschód Europy w napięciu wyczekuje ataku. W sprawę angażuje się USA i kolejne kraje Unii Europejskiej. Co z Polską? Zdania ekspertów są mocno podzielone. Jedno obawiają się inwazji w Polsce, inni twierdzą, że celem Putina państwo nad Wisłą jeszcze nie jest. Co o tym wszystkim mówi Jasnowidz?

Dla mnie ten rok, nie ulega wątpliwości, będzie rokiem rozpoczęcia konfliktu na świecie, wielofazowego

- ostrzega Krzysztof Jackowski w swojej ostatniej transmisji na kanale YouTube.

Wieszcz z Człuchowa twierdzi, że Polacy wcale nie będą bezpieczni. Dostaniemy bardzo niewiele czasu na to, by z Polski się ewakuować. Kraj w pewnym momencie mocno opustoszeje, ludzie będą wyjeżdżać w panice w poszukiwaniu bezpieczeństwa. - Mówiłem państwu, że przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę. Jest to makabryczna wizja, bo ja jej kompletnie nie rozumiem - mówi przestraszony swym własnym jasnowidzeniem Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz w swoich wizjach zobaczył opustoszałe tereny Polski, ale... twierdzi, że w miejscach tych nie wydarzy się nic strasznego. Może to zatem kwestia lęku o życie wywołanego nagłą wojną? Być może. Co znamienne, Jackowski doskonale wie, o jakich terenach mowa - chodzi o północny wschód i południowy wschód kraju. Dokładnie tam, gdzie Polska graniczy z Ukrainą (państwo najbardziej zagrożone dziś wojną) i z Rosją.