18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uważajcie na siebie

Walentynkowa masakra. Randki to śmiertelna pułapka wstydu i kompromitacji

14.02.2020  13:11
Walentynkowa masakra. Randki to śmiertelna pułapka wstydu i kompromitacji
Walentynkowa masakra. Randki to śmiertelna pułapka wstydu i kompromitacji Fot: Shutterstock/SanchaiRat

Walentynki niektórych cieszą, innych smucą. Niemniej, warto wiedzieć, że w tym dniu na randkujących czekają śmiertelne pułapki, które mogą przynieść im górę wstydu. 

Walentynki mogą być miłe, ale trzeba uważać, bowiem jest niejeden powód, dla którego przyjemny wieczór może się zmienić w pełen frustracji moment. 14 lutego naszpikowany jest  niebezpiecznymi pułapkami. 

Przede wszystkim uważajcie na dietę osoby, z którą planujecie spędzić czas. Jeśli traficie na wegankę lub weganina i zaprosicie ją/jego na steka - to gwarantujemy, że z szansy na rozwój związku wyjdą Wam nici.

Walentynki grozy

Istnieje również druga strona barykady - coraz popularniejsza robi się dieta karniwora. Osoby ją stosujące jedzą wyłącznie mięso i produkty odzwierzęce - podpowiadamy zatem: wegańska knajpa wcale nie jest bezpieczną opcją.

Uwzględnijcie również fakt, że wiele osób ma różne alergie. Druga połowa randki spędzona na SORze nie brzmi przecież jak realizacja najskrytszych marzeń.

Poza jedzeniem, polecamy uważać na prezenty. Ciężko jest trafić w ludzkie gusta, ale przede wszystkim nie polecamy własnoręcznych podarunków i wytworów swojej wyobraźni takich jak np. wiersze. 

Dajcie znać, czy przetrwaliście dzisiejsze przygody. 

Przeczytaj więcej
Komentarze