Tragedia

Wegetarianka została rzeźnikiem. Zmieniła zdanie przez jeden moment

31.10.2019  12:52
Wegetarianka została rzeźnikiem. Zmieniła zdanie przez jeden moment
Wegetarianka została rzeźnikiem. Zmieniła zdanie przez jeden moment Fot: Facebook

Wegetarianka, która jest rzeźnikiem? To się wydaje niewyobrażalne. Niemniej, jeden moment w życiu tej kobiety zdecydował o drastycznej zmianie. 

Wegetarianka po 10 latach diety roślinnej wróciła do jedzenia mięsa. Zachwyciła się nim tak bardzo, że postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni i została... rzeźnikiem.

O powrocie do diety mięsnej, zdecydowała w przypadku Tammi Jonas jej 3. ciąża. Kobieta w tym wyjątkowym, błogosławionym stanie czuła ogromną ochotę na mięso. Postanowiła go sobie nie odmawiać i zjeść burgera. Ów zasmakował jej tak bardzo, że stała się ponownie mięsożerna.

Wegetarianka, która została rzeźnikiem

Co więcej, postanowiła mieć bezpośredni wpływ na mięso, które spożywa. Tammi z wegetarianki przeistoczyła się w rzeźnika.

Założyła farmę, na której hoduje zwierzęta w sposób etyczny. Nie stosuje szkodliwych chemikaliów, a zwierzęta żyją tak, jakby były wolne a nie hodowane na rzeź. To rozwiązuje wszystkie jej problemy natury moralnej.

Nie sądzę, że zabijanie zwierząt w celach konsumpcyjnych jest nieetyczne, jeśli zwierzę ma dobre życie

- wyjaśnia Tammi Jonas.

49-letnia exwegetarianka zajada się przede wszystkim w wołowinie i jagnięcinie. Na powrót do spożywania drobiu i wieprzowiny - potrzebowała znacznie więcej czasu. 

Przeczytaj więcej
Komentarze