18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Twarde prawo

Zakaz SEKSU przez koronawirusa. Naród się zbuntuje?

27.10.2020  18:11
Wielka Brytania: Seks, koronawirus, zakaz
Wielka Brytania: Seks, koronawirus, zakaz Fot: Svittlana/Shutterstock

Seks zakazany w Wielkiej Brytanii! Takie kroki podyktowane są rosnącą w siłę pandemią koronawirusa. Chociaż dotyczy to tylko jednego rodzaju współżycia, świat jest zszokowany. Na początku zarazy chyba nikt nie pomyślał, że sprawy zajdą tak daleko.

Seks został zakazany w drugiej i trzeciej strefie w Wielkiej Brytanii. Kraj podzielony został na trzy takie strefy, kiedy druga fala pandemii koronawirusa uderzyła w niego z całą mocą. Podobnie, jak jeszcze niedawno w Polsce, w każdej z wyznaczonych stref obowiązują inne nakazy i zakazy. Jak widać, tam, gdzie zakażeń jest najwięcej - rząd nie zamierza się patyczkować.

Wielka Brytania: Zakaz seksu!

Jak opisuje "The Guardian", zakaz seksu obowiązuje osoby, które nie mieszkają pod jednym dachem. Pary mieszkające oddzielnie nie mają aktualnie prawa do spotkań w celu zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych. Intymna sfera życia Brytyjczyków jest teraz odgórnie regulowana. Oczywiście, wszystko w jak najlepszej wierze. Cel jest jeden: wygrana z koronawirusem.

Jeśli komuś zakaz seksu bardzo doskwiera, może on wejść do tzn. "bańki wsparcia". To opcja wprowadzona przez brytyjski rząd, mająca na celu zapobieganie samotności w czasie pandemii. Znalezienie się w "bańce" pozwala na normalne kontaktowanie się samotnej osoby lub rodzica z jednego domostwa z innym wybranym domostwem. Teoretycznie więc takie "bańki" mogą utworzyć pary, które nie zdecydowały się do tej pory na zamieszkanie razem. 

Pary, które się na taki krok nie zdecydują, mogą co najwyżej wyjść ze sobą na spacer, ale oczywiście - podczas takiej aktywności konieczne jest zachowanie 2-metrowego odstępu. 

Jeśli więc nie masz stałego partnera i z nim nie mieszkasz, wygląda na to, że przed tobą kilka długich miesięcy bez seksu...

- podsumowuje "The Guardian".

Wielka Brytania z całą pewnością nie zaliczy po pandemii koronawirusa wyżu demograficznego. Miejmy nadzieję, że u nas rządzący nie wpadną na podobny pomysł. Z drugiej strony, czego się nie robi, by okiełznać w końcu koronawirusa?

Przeczytaj więcej
Komentarze