18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kuriozalna sytuacja

Wielka firma chce „je*ać krakowską policję”?! Skandal w świecie gier

12.10.2022  13:17
Skandal w świecie gier
Skandal w świecie gier Fot: Michael Vi/Shutterstock, Rachata Teyparsit/Shutterstock

Na portalu YouTube pojawiło się nagranie wielkiej amerykańskiej korporacji NVIDIA, która działa w świecie gamingu. Pokazano tam możliwości nowej karty graficznej firmy. Internauci zwrócili jednak uwagę, że w tle widać napis po polsku - „JE*AĆ KRAKOWSKĄ POLICJĘ”. Oczywiście bez cenzury.

NVIDIA to jedna z większych korporacji amerykańskich, która zajmuje się m.in. produkcją procesorów graficznych. Ich produkty należą do jednych z najpopularniejszych z całej branży, a firma prześciga samą siebie w tworzeniu coraz lepszego sprzętu. Teraz prezentują w sieci niesamowite możliwości karty graficznej RTX A6000.

Oburzeni (a raczej rozbawieni) będą tylko Polacy

Na nagraniu zamieszczonym na portalu YouTube firma NVIDIA prezentuje możliwości swojej karty graficznej. Możemy zobaczyć artystę Davida Baylisa, który w czasie rzeczywistym tworzy niesamowite, fotorealistyczne obiekty graficzne 3D za pomocą sprzętu firmy. Nie da się ukryć, że jego prace są naprawdę zjawiskowe!

Jednak internauci zwrócili uwagę na coś innego – w tle widnieje wulgarny napis na ścianie, głoszący „je*ać krakowską policję”. Kto jest autorem-wandalem – nie wiadomo, ale mamy podejrzenia, co do jego narodowości. Ba, wiemy chyba nawet z jakiego pochodzi miasta!

Firma wyłączyła komentarze pod filmem. Napis można zobaczyć koło 1:46 na poniższym nagraniu.

Czytaj także