18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W sumie to ryby też lubią seks, ale...

Sum erotoman złapany. W brzuchu miał porno gadżet [+18]

Wojciech Kozicki
12.06.2022  15:03
Wielki sum z wibratorem w brzuchu. Czy to już erotyczne wędkarstwo?
Wielki sum z wibratorem w brzuchu. Czy to już erotyczne wędkarstwo? Fot: Ardea Picture Library/East News/Rights Managed

Niespodzianka w żołądku wielkiego suma. Wędkarze złowili rybę, w której żołądku odkryli falliczny przedmiot. Okazało się, że była to zabawka erotyczna! To przypadkowe połknięcie, czy  sum erotoman po prostu lubił się zabawić? A może po prostu w jeziorze jest niezły burdel?

Polowanie na suma w USA i niespodzianka w rybim brzuchu. Wędkarze na rzece Ohio w pobliżu Lawrenceburga w stanie Indiana złapali wielkiego niebieskiego suma. 3-letnia córka jednego z nich, podczas patroszenia i rozcinania rybiego żołądka, musiała zamknąć oczy. Sum za życia chyba lubił zaszaleć, bo w jego brzuchu znaleziono zabawkę erotyczną.

Sum z wibratorem w brzuchu. Wędkarze w szoku

Richard Kesar i Jon Loop, czyli wędkarze z Shelbyville, wyjaśnili, że w żołądku suma może znaleźć różne niespodzianki, np. żółwie i piżmaki. Ten rybi łobuz od początku wydawał im się podejrzanie rozdęty, a jego brzuch był podejrzanie twardy. Wędkarze nie mają pojęcia skąd erotyczny gadżet wziął się w brzuchu suma

Zauważyliśmy, że kiedy wciągnęliśmy go do łodzi, jego żołądek był ogromny i twardy, ale nie spodziewaliśmy się, że wyjdzie z niego TO. Po rozcięciu znaleźliśmy piankową kulę, kawałki ryby i przedmiot w kształcie fallicznym - opowiedzieli wędkarze.

Podobno ryby głosu nie mają, ale jak tu mówić, gdy się połyka takie "cuda"? Mimo wszystko, współczujemy sumowi, bo gdy TO znalazło się w jego żołądku, musiał być cały roztrzęsiony i całe życie stanęło mu przed oczami.

Czytaj także