18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mrozi krew

Wieszczka Wolfganga zobaczyła przyszłość świata. Zacznie się w 2021

08.01.2021  13:42
Wieszczka Wolfganga na 2021
Wieszczka Wolfganga na 2021 Fot: alexkich/Shutterstock

Wieszczka Wolfganga żyła na jednej z niemieckich wsi. Kobieta cieszyła się poważaniem lokalnej społeczności i zasłynęła z daru jasnowidzenia. To, co przepowiedziała na rok 2021 - mrozi krew w żyłach i... już się sprawdza!

Wieszczka Wolfganga jest mało znaną, niemiecką jasnowidzką. Kobieta żyła na jednej z niewielkich wsi w latach 1830-1911. Jej dar jasnowidzenia objawił się najmocniej, kiedy owdowiała w roku 1865 - zajęła się wtedy na dobre pomocą lokalnym mieszkańcom. Można powiedzieć, że stała się wtedy historycznym Krzysztofem Jackowskim.

Wolfganga cieszyła się ogromnym poważaniem w okolicy. Specjalizowała się w przepowiadaniu przyszłości i często jej wizje sprawdzały się z zaskakującą wręcz precyzją. Wieszczka Wolfganga najczęściej przepowiadała ludziom to, co ich czeka - wyczytując los z ich dłoni. Czasami zajmowała się też przepowiadaniem przyszłości świata.

Wieszczka Wolfganga o 2021 roku

Wieszczka Wolfganga przepowiedziała m.in. I i II wojnę światową oraz pandemię koronawirusa. Niestety, na rok 2021 również ma dla nas złe informacje. Według przekazywanych z ust do ust przepowiedni kobiety - w 2021 roku rozpocznie się trzeci, globalny konflikt zbrojny.

Nastaną czasy, w których sąsiad znienawidzi sąsiada. Z nieba spadać będzie śmierć i zagłada - ludzie przestaną widzieć w sobie ludzi

- miała mówić wieszczka Wolfganga jeszcze w 1899 roku.

Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem wieszczka się pomyliła albo ktoś źle zinterpretował jej słowa. Jeśli nie - z przepowiedni możemy wnioskować, że wojna rozpocznie się pomiędzy sąsiednimi państwami lub Stanami. Patrząc także na napięcia, które mają miejsce na świecie - obawiamy się, że wizja naprawdę już zaczęła się spełniać.

"Z nieba spadać będzie śmierć i zagłada" - to może oznaczać zarówno ataki lotnicze, jak i bombardowanie. W XXI w. wszyscy boją się, że III wojna światowa będzie miała oblicze atomowe - wtedy staniemy przed ostateczną zagładą ludzkości. Jednocześnie ten fragment przepowiedni może się tyczyć zmian klimatycznych lub katastrof naturalnych, które od jakiegoś czasu również zdarzają się coraz częściej.

Obyśmy nigdy nie doświadczyli tak strasznych rzeczy. Mamy szczerą nadzieję, że w sprawie 2021 roku wróżka Wolfganga się myliła.

Czytaj także
Przeczytaj więcej