18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tyran w robocie, tyran w domu

Władimir Putin katował żonę? "Ćwiczył na niej sztuki walki"

28.09.2022  16:52
Władimir Putin katował swoją żonę?
Władimir Putin katował swoją żonę? Fot: AFP/EAST NEWS

Władimir Putin to damski bokser? Były przyjaciel dyktatora wspomina: po alkoholu ćwiczył na niej techniki judo.

Władimir Putin jest tyranem nie tylko jako polityk, ale i w sferze prywatnej? Rosyjski prezydent miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad swoją byłą żoną Ludmyłą. Para pozostawała w oficjalnym związku od 1983 do 2013 roku.

Władimir Putin poznał swą przyszłą żonę Ludmyłę w 1979 roku w teatrze. Przez kolejne lata spotykali się, choć oboje przyznali później, że nie połączyła ich płomienna miłość. Ślub wzięli nie w wyniku uczucia, a z rozsądku i przyzwyczajenia.

Czemu Ludmyła przyjęła zaręczyny? Nie wiadomo. Wiadomo za to, że już w czasach narzeczeństwa była traktowana bardzo chłodno, z ogromną oziębłością. Putin często ją testował i wystawiał, zapowiadał też, że nigdy się nie zmieni i życie z nim będzie ciężkie.

Władimir Putin katował swoją żonę?

Dziś Ludmyła zawzięcie milczy o ich małżeństwie, krążą słuchy, że jest sowicie opłacana za odmawianie komentarzy i wymazanie wspomnień z trzydziestoletniego małżeństwa. Kiedyś jedynie przyznała, że ich związek był trudny, zaś Putina nazwała wampirem. Zapewniała jednak, że nigdy nie pił i nie podnosił na nią ręki.

Inaczej małżeństwo Ludmyły i Władimira Putinów wspomina ich dawny przyjaciel, rosyjski oligarcha, miliarder Siergiej Pugaczow. Mężczyzna w rozmowie z serwisem "Gordon" twierdzi, że Władimir Putin regularnie zaglądał do szklanki, a po alkoholu robił się agresywny i atakował żonę. Ludmyła określiła te ataki "ćwiczeniem technik judo".

Pamiętam taką historię. Siedzieliśmy kiedyś w kuchni i piliśmy. Coś było takiego, że musieliśmy otworzyć butelkę wina i ją wypić. I wypiliśmy sporo kieliszków. I ja w końcu proponuję "Cóż, napijmy się jeszcze". A Ludmiła mówi mi: Błagam, nie, nie nalewaj. Mówię do niej, że jest w porządku, że napijemy się razem, ona z nami. A ona na to rozpłakała się i wyszła. Poszedłem później za nią, szlochała, pytam co się stało. A ona: Nie możesz pozwolić mu pić. Czy zdajesz sobie sprawę, jakim on jest sadystą? Jak wypije to znów zacznie mnie szczypać, uciskać, uderzać, pokazywać mi techniki judo. Potem przez tydzień będę miała siniaki

- opowiada Siergiej Pugaczow (za se.pl).

Władimir i Ludmyła Putin rozwiedli się w 2013 roku, jednak już 5 lat wcześniej kobieta zniknęła z życia publicznego. Plotkowano, że dyktator zamknął swoją żonę w klasztorze.

logo Tu się dzieje