18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coś poszło nie tak

Putin już po operacji. Dziwne zachowanie prezydenta Rosji

22.05.2022  16:59
Władimir Putin walczy z ciężką chorobą?
Władimir Putin walczy z ciężką chorobą? Fot: AP/Associated Press/East News

Kilka dni temu media informowały, że Władimir Putin przeszedł zabieg związany z chorobą nowotworową. Prezydent Rosji po krótkiej przerwie znów pokazał się publicznie, lecz wyglądał... nieco inaczej. Co się dzieje ze zdrowiem rosyjskiego przywódcy?

W zeszłym tygodniu włoskie i brytyjskie media donosiły, że Władimir Putin został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację. Lekarze odciągnęli z jamy brzusznej gromadzący się tam płyn. Zabieg miał być spowodowany chorobą nowotworową 69-latka.

Putin ciężko chory?

Ostatnio rosyjski przywódca pojawił się na spotkaniu z dyrektorem generalnym Rostec Siergiejem Czemiezowym, a zdjęcia z tego wydarzenia trafiły do sieci. Internauci szybko wtedy dostrzegli, że z Władimirem Putinem coś jest nie tak.

Putin w trakcie rozmowy kurczowo trzymał się stołu, a jego ręka wyglądała na wyraźnie spuchniętą. Na opublikowanym wideo można zauważyć, że ma spore kłopoty z utrzymaniem rozmowy.

Doniesienia o problemach zdrowotnych Putina pojawiają się od miesięcy, lecz coraz częściej widać, że mają one potwierdzenie w rzeczywistości. Jeden z byłych szpiegów w rozmowie z "The Sun" przyznał, że lekarze nie odstępują Putina na krok, a przed większością spotkań 69-latek wymaga pomocy medycznej.