18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa, mroczna wizja

PUTIN WKRÓTCE ZGINIE?! Jasnowidz widział jego śmierć

08.05.2022  12:40
Wojciech Glanc podzielił się niepokojącą wizją przyszłości
Wojciech Glanc podzielił się niepokojącą wizją przyszłości Fot: Jasnowidz - Hipnotyzer- Wojciech Glanc/YouTube

Jasnowidz Wojciech Glanc, czyli polski Nostradamus i największy konkurent Krzysztofa Jackowskiego po raz kolejny spojrzał w przyszłość. Niestety, przed nami ciężkie czasy, choć nie wszystkie wróżby są negatywne. Zdaniem mistyka Władimir Putin wkrótce zostanie zlikwidowany.

Wojciech Glanc był już brzuchomówcą, gwiazdą "Big Brothera" oraz uczestnikiem "Mam talent". Od kilku lat pracuje jako hipnotyzer, konsultant tarota, a co najważniejsze jasnowidz. Jego przepowiednie i wizje można śledzić na jednym z youtubowych kanałów.

Glanc widział śmierć Putina

Glanc ostatnio skupia się na temacie wojny z Ukrainą, która jego zdaniem nie zostanie szybko rozstrzygnięta. W najnowszej wizji udało mu się dostrzec atak Rosjan na Mołdawię, co ma nastąpić 9 lub 10 maja.

Jak myślę o Mołdawii, wracają obrazy z Bośni i Hercegowiny, gdzie wydarzyły się straszne rzeczy, tak jakby demon znów się budził, wracał do życia. To potwór wojny, który zniszczył wiele istnień ludzkich. Niestety, Mołdawia będzie następną ofiarą, jestem o tym przekonany. Źle to wyczuwam, widzę Mołdawię we krwi, tak jak Ukrainę, która zostanie wydojona, wysuszona i zniszczona. Ten kraj moim zdaniem będzie już nieużytkiem - przewiduje.

Podczas najnowszej transmisji jasnowidz podzielił się również informacjami dotyczącymi rosyjskiego przywódcy. Wszystko wskazuje na to, że dni Władimira Putina są policzone, a prezydent Rosji wkrótce zostanie otruty.

Czasowo jest to bardzo blisko. Mam wizję usypiania Putina. Obraz, jakby koło niego stało dwóch, trzech ludzi i jeden do drugiego mówił, że „trzeba go uśpić”, tak jak usypia się psa. Nie umiem odpowiedzieć, kiedy to nastąpi. Uważam, że Putin zostanie otruty moskiewskimi metodami. Nie będzie to jednak żadne wybawienie - dodał Glanc.

Niestety, nawet śmierć Putina nie zakończy wojny. Jasnowidz ostrzega, że przed nami ciężkie czasy galopującej inflacji, wysokich cen oraz spadającej wartości złotówki.

Uważam, że wojna będzie trwała bardzo długo. Za każdym razem, kiedy pomyślę, co tam się dzieje, mam wrażenie, takie odczucie, że to będzie jak w Wietnamie, gdzie wojna trwała dwadzieścia lat. Polska będzie cierpieć, Polacy doświadczą strasznej utraty wartości złotówki - ostrzegł wróżbita.

To jednak nie koniec złych informacji. Zgodnie z wizją Wojciecha Glanca najbliższe miesiące będą wiązały się z rozmaitymi prowokacjami. Fałszywe alarmy bombowe, eskalacja napięcia, a także prowokacje będą na porządku dziennym.

logo Tu się dzieje