18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

oby się nie wypełniła

Władimir Putin zawładnie światem? Przerażająca wizja Baby Wangi

15.03.2022  16:00
Putin zawładnie światem? Przerażająca przepowiednia Baby Wangi
Putin zawładnie światem? Przerażająca przepowiednia Baby Wangi Fot: Frederic Legrand - COMEO

Rosja znów stanie się potęgą, a Władimir Putin zawładnie światem? Znana wieszczka Baba Wanga już kilkadziesiąt lat temu przewidziała "chwałę Władimira".

Baba Wanga to jedna z najbardziej znanych wieszczek. Pochodząca z Bułgarii jasnowidzka trafnie przewidziała takie wydarzenia jak śmierć Stalina czy atak na WTC. Wizji miała tak dużo, że można rozpisać je na kilka tysięcy lat. Ba, przepowiedziała nawet, kiedy skończy się świat - dokładnie w 5 079 roku.

Baba Wanga zostawiła po sobie dość przerażające zapowiedzi kataklizmów i tragedii na 2022 rok. Mówiła między innymi o ataku szarańczy, klęskach żywiołowych wywołanych zmianami klimatu czy... inwazji kosmitów. O wojnie jednak nie wspomniała.

Baba Wanga przepowiedziała władzę Putina?

W jednej ze swych przepowiedni Wangelija Pandewa Dimitrowa twierdziła, że w 2022 roku ludziom zabraknie wody pitnej. Nie chodziło jej jednak o Afrykę, gdzie problem ten obserwowany jest od dawna, a o kraje rozwinięte. Dziś zapowiedź te można by odnieść do Ukrainy, w której w oblężonych przez Rosjan miastach brakuje pożywienia, picia i leków.

To jednak jedyna przepowiednia wieszczki, jaką można by powiązać z trwającą wojną. Kobieta zostawiła jednak po sobie też zapowiedzi, które trudno umiejscowić dokładnie w czasie. Wśród nich jest "władza Władimira" i "potęga Rosji". I to już może naprawdę przerazić.

Putin zawładnie światem?

Baba Wanga w swoich wizjach zobaczyć miała "potężnego Władimira". Już w 1979 roku powiedzieć miała: Wszystko będzie rozmarzać, jak lód, tylko jedno pozostanie nietknięte – chwała Władimira, chwała Rosji.

Innym razem oznajmić miała, że Władimir Putin stanie się "władcą świata". Zapowiedziała, że rosyjski tyran doprowadzi do ponownego zjednoczenia niektórych państw z Rosją. - Zbyt wiele poświęcono. Nikt nie może powstrzymać Rosji. Rosja zmiecie wszystko ze swojej drogi i stanie się władczynią świata - ostrzegała bułgarska wieszczka.

Czytaj także