18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

oby się nie spełniło

Przerażająca wizja dla Polski. Dyktatura i okrutny mord na ludziach

18.08.2020  14:33
Przerażająca wizja dla Polski. Dyktatura i okrutny mord na ludziach
Przerażająca wizja dla Polski. Dyktatura i okrutny mord na ludziach Fot: Shutterstock/Wikipediia/Wolny dostęp CC BY-SA 3.0

Jasnowidz Wojciech Glanc po raz kolejny spojrzał w przyszłość i nie ma dla nas dobrych wieści. Polskę czeka ciężka próba, a wraz z nią przerażający rozlew krwi niewinnych ludzi.

W Polsce dzieje się źle, a będzie jeszcze gorzej - twierdzi polski jasnowidz Wojciech Glanc. To on kilka tygodni temu przewidział wielki wybuch w Bejrucie. Wcześniej wieszczył, że PiS wygra wybory prezydenckie, a raczej nie tyle wygra, ile nie odda władzy.

Jasnowidz od pewnego czasu powtarza, że w Polsce sytuacja ciągle zmienia się na gorsze, czeka nas bezprawie, władza niemal absolutna, wręcz dyktatura. Kto jest winny? Partia Jarosława Kaczyńskiego.

PiS dąży do dyktatury

Wojciech Glanc po raz kolejny przyjrzał się działaniom PiS. Ty razem pod lupę wziął temat kontrowersyjnych podwyżek dla polityków i pensję dla pierwszej damy. Nie szczędził przy tym władzy gorzkich słów. Nazwał naszych rządzących osobami upośledzonymi!

Władza w Polsce przekracza już wszelkie granice bezczelności. Czują się absolutnie, stuprocentowo pewnie - mówi jasnowidz. - Nawet niektórzy dyktatorzy nie ośmielali się robić rzeczy, jakie robi ta obecna władza, nasi wybrańcy - grzmi Wojciech Glanc.

To władza psychopatów, którzy są jednocześnie upośledzeni mentalnie - zawyrokował.

Skąd tak ostre słowa? Wojciech Glanc uważa, że politycy, którzy ośmielają się dawać sobie wielotysięczne podwyżki w dobie potwornego kryzysu, nie szanują obywateli. Zależy im jedynie na własnej, wypchanej pieniędzmi sakwie i władzy absolutnej. - To jest sygnał bardzo wyraźny, gdzie stoimy my, a gdzie stoi władza. Idziemy w kierunku dyktatury. To wszystko idzie w kierunku przemocy. To wszystko idzie w kierunku zdeptania społeczeństwa, niewoli, zbrodni, przestępstw popełnianych na obywatelach - grzmi jasnowidz.

Zbrodnie na ludziach

Jasnowidz Wojciech Glanc nie poprzestał na wizji powoli rozwijającej się w Polsce dyktatury. Twierdzi, że już niedługo część Polaków będzie zmuszona uciekać z kraju. - Nie wyjeżdżać, uciekać - podkreśla. Dlaczego? Coś będzie im mocno zagrażać.

I tu przechodzimy do kolejnej, strasznej wizji. Wojciech Glanc zobaczył potworne zbrodnie na niewinnych ludziach. Ich powodem ma być walka z wymyśloną ideologią, ofiarami - najpewniej społeczność LGBT.

Mam takie silne odczucie, będzie to dotyczyło raczej wschodniej Polski, że dojdzie do jakiegoś morderstwa na tle walki z LGBT. Zostanie w jakiś okrutny sposób zabita grupa ludzi. Dojdzie do zbrodni

- mówi przestraszony własną wizją.

Wojciech Glanc sytuację w Polsce porównał do Niemiec w latach 30, gdy Hitler podżegał społeczeństwo przeciw Żydom. Dziś władza w naszym kraju robi to samo wobec osób nieheteronormatywnych.

Postęp prymitywizmu, agresji, nienawiści wydaje mi się straszny w Polsce. To nie skończy się dobrze. Dojdzie do pierwszego mordu na tym tle - przepowiada Glanc.

Co gorsza, mord ma być wynikiem... szczucia w czasie mszy świętej przez księdza.