18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażająca wizja spełniła się

JASNOWIDZ PRZEWIDZIAŁ WYBUCH W BEJRUCIE. Zapowiada kolejne tragedie

05.08.2020  12:31
Jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie
Jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie Fot: Twitter/Printscreen

Jasnowidz Wojciech Glanc kilka dni temu zapowiadał wielki wybuch i zniszczenie "pomnika naszej cywilizacji". We wtorek potężna eksplozja zrównała z ziemią Bejrut.

Takie momenty przyprawiają o dreszcz przerażenia. Zaledwie pod koniec lipca polski jasnowidz Wojciech Glanc podzielił się swymi przeczuciami co do najbliższej przyszłości i świata. Wśród nich znalazła się potężna eksplozja, która swym rozmiarem zszokuje świat bardziej, niż zamach na World Trade Center z 2001 roku.

Wojciech Glanc pod koniec lipca mówił "mam wrażenie, że jeden z największych pomników cywilizacyjnych zostanie zniszczony, ale nie potrafię wskazać, który". Podobne słowa jasnowidz powtarzał 1 sierpnia. Twierdził, że w sierpniu lub wrześniu dojdzie do wydarzenia, które "wbije nas w krzesła". Będzie "wybuch albo dużo dymu". Wojciech Glanc nie był jednak w stanie w żadnej z wizji wskazać dokładnego miejsca katastrofy.

Jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie

We wtorek 4 sierpnia w stolicy Libanu doszło do katastrofy, która przyniosła "apokaliptyczne zniszczenia". Ofiary mogą być liczone w setkach, już teraz wiadomo o tysiącach rannych, spod gruzów wydobywane są ciała ofiar i poszkodowani. Część miasta została dosłownie zrównana z ziemią.

Początkowo jako powód wybuchu podawano pożar statku z fajerwerkami. Teraz wiadomo już, że zapalił się i wybuchł niezabezpieczony skład materiałów wybuchowych, które w 2014 roku przejęto w porcie z nielegalnego transportu. Niektórzy utrzymują jednak, że w stolicy Libanu musiało dojść do zamachu.

Mówiłem o potężnym wybuchu w jakiejś stolicy

- przypomina dziś Wojciech Glanc.

"To nie koniec"

Jasnowidz tłumaczy też, że w wizji nie przewidział, co dokładnie się wydarzy, gdzie dojdzie do eksplozji. Jak jednak twierdzi, wizje nigdy nie oddają rzeczywistości idealnie. Często są jedynie symboliczne, wydarzenia z przepowiedniami łączą jedynie szczegóły.

Niestety sprawdziło się - mówi zszokowany jasnowidz. - Wolałbym, żeby to się nie spełniło.

Co gorsza, Wojciech Glanc twierdzi, że to nie koniec tragedii. Czekają nas kolejne przerażające wydarzenia.

Mam wrażenie, że to jest tylko zaczątek. To nie jest pierwszy i ostatni wybuch - mówi jasnowidz, ostrzegając, że mogą nastąpić nawet dwie kolejne eksplozje. Twierdzi też, że wydarzenia w Bejrucie nie mogły być jedynie wypadkiem.

Przeczytaj więcej
Komentarze