18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie źle?

Przewidział śmierć księcia Filipa. Boi się o polskiego polityka

Malwina Kossela
15.04.2021  19:36
Wojciech Glanc to przewidział
Wojciech Glanc to przewidział Fot: alexkich/Shutterstock

Wojciech Glanc jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w kraju. Jego ostatnia przepowiednia spełniła się z zaskakującą precyzją. Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że pewien polski polityk ma poważne powody do obaw.

Wojciech Glanc wielokrotnie zasłynął trafnymi przepowiedniami. Ostatnio jasnowidz przewidział, że na brytyjskim dworze królewskim zapanuje żałoba. Nie trzeba było długo czekać - chociaż jasnowidz obawiał się o królową Elżbietę II, z tym światem pożegnał się jej mąż.

Wojciech Glanc to przewidział

Żelazny książę Filip zmarł i ta śmierć monarchy doprowadziła jego żonę, królową Elżbietę II do największego, możliwego smutkuKiedy infekcja zaatakowała męża władczyni i znacznie go osłabiła - wszyscy w kraju żywili nadzieję, że ta historia skończy się inaczej. Niestety, ostatecznie spełnił się najczarniejszy sen poddanych i książę Filip zmarł niewiele przed swoimi setnymi urodzinami. 

Tym wszystkim nie był zaskoczony Wojciech Glanc, który przewidział dramat w Wielkiej Brytanii. W swoim materiale z grudnia 2020 roku Glanc mówił o nadciągającej międzynarodowej żałobie, która dotknie rodzinę królowej Elżbiety II.

Podczas tej samej przepowiedni jasnowidz ujrzał coś jeszcze. Biorąc pod uwagę fakt, że jej część już się spełniła - wszyscy zaczynamy się obawiać. W swoich słowach Wojciech Glanc wspomniał wtedy znanego na całym świecie Polaka - Lecha Wałęsę. W wizji ujrzał on byłego prezydenta "wjeżdżającego karetą w światło". Z całą mocą podkreślił wtedy, że boi się o życie polityka z Gdańska. 

W oczekiwaniu na pogrzeb księcia Filipa wszyscy obawiamy się, że faktycznie to może nie być jeszcze koniec dramatów, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć. Ostatni czas dobitnie pokazuje, jak trudno jest żyć w nowej, pandemicznej, bogatej w tragedie rzeczywistości.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze