18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co nas czeka?

Wojna eskaluje? Wróżbitka: PUTIN PRĘŻY MUSKUŁY

30.03.2022  11:53
Wojna eskaluje? Wróżbitka: PUTIN PRĘŻY MUSKUŁY
Wojna eskaluje? Wróżbitka: PUTIN PRĘŻY MUSKUŁY Fot: Shutterstock, Planeta.pl

Władimir Putin zaatakuje kolejne kraje? Inwazja na Ukrainę to dopiero początek? Znana wróżbitka spojrzała w karty i mówi: daliśmy Putinowi przyzwolenie na bezkarność.

Władimir Putin rozpętał wielką i krwawą wojnę w Ukrainie, ale mocno się przeliczył i ją przegrywa. Jednocześnie straszy świat bronią atomową i eskalacją konfliktu, jeśli ktokolwiek zechce Ukraińcom pomagać. Kolejne państwa obawiają się inwazji, zwłaszcza te poradzieckie. Czy mają powody do obaw

Przyszłość wojny, Rosji i Władimira Putina postanowiła sprawdzić znana polska wróżbitka, tarocistka Anna Kempisty. Rozłożyła Karty i orzekła: Putin czuje się panem strachu.

Wojna eskaluje?

Co dokładnie Anna Kempisty zobaczyła w kartach? Raczej nic, co długofalowo zadowoliłoby... Rosję. Wróżbitka twierdzi, że moc Putina to tylko jego przekonanie o własnej wielkości i strach świata. Prawda jest taka, Że niewiele Może zrobić. I niewiele jeszcze zrobi.

Wróżbitka skupiła się nie na Ukrainie i atakowaniu innych państw, a na dawnym konflikcie Rosji i Japonii, a dokładniej na Wyspach Kurylskich. To archipelag, o który od II wojny światowej kraje kłócą się między sobą. Rosja go zajęła, świat twierdzi, że bezprawnie, a Japonia oczywiście chciałaby swe tereny odzyskać. Czy zatem wojna rozszerzy się o ten sporny fragment świata? Nie. I o żaden inny. Karty Anny Kempisty twierdzą, że tyran jedynie pręży muskuły, ale nic nie może zrobić.

Karty Tarota wskazują na prężenie mięśni przez Putina i przyjęcie przez niego taktyki typu: ja Wam wszystkim pokażę, jaki jestem wielki i że jestem panem i władcą każdej sytuacji, a Wy, czytaj cały świat, palcem nawet nie kiwniecie, żeby temu przeciwdziałać. Putin czuje się nadzwyczaj pewnie i tę pewność dostał za darmo już wcześniej w różnych sytuacjach gospodarczo-militarnych. Na Kurylach to tylko pokazówka. Poszumi, poszumi i nic nie zrobi. Popręży biceps. 

- mówi wróżbitka.

Nadciąga koniec Putina?

Co z Ukrainą? Tego tarocistka nie wie. Mówi jednak dobitnie: Świat dał mu (Putinowi) przyzwolenie na bezkarność. Według tego co widzę w kartach Putin z Japonią nie powalczy. Ale łachocze go myśl, że jest panem strachu. Czy Kuryle wrócą do Japonii? To nie temat na teraz. Teraz jest obserwacja idi**y co dalej odwali za numer. Nie odwali, ale temat powrotu Kuryli to kulawy temat i niestety tego powrotu nie widzę. Chyba że za niebotyczne oczekiwania Rosji.

Anna Kempisty już wcześniej interesowała się losami wojny i samego Władimira Putina. Z kart wyczytała między innymi, że Rosja nie zaatakuje Polski, a obecną wojnę z całą pwenością wygra Ukraina.

Samemu Władimirowi Putinowi zapowiedziała zaś, że "nie umrze we własnym łóżku". Jego śmierć zdecydowanie nie będzie śmiercią z przyczyn naturalnych.