18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

abra kadabra

Wróżbita Maciej spojrzał w liczby. Zdradził prawdę o kandydatach!

26.06.2020  18:48
Wróżbita Maciej spojrzał w liczby. Zdradził prawdę o kandydatach!
Wróżbita Maciej spojrzał w liczby. Zdradził prawdę o kandydatach! Fot: BikerBarakuss/Shutterstock

Jacy naprawdę są kandydaci, co ukrywają? Tego nie wie nikt... chyba że spytamy wróżbitę. Maciej Skrzątek zdradza prawdę o politykach!

Kolejni jasnowidze, magowie czy w końcu wróżbici próbują wpłynąć na polską politykę lub przewidzieć, co wydarzy się w najbliższym czasie. Jeden z najbardziej znanych wróżbitów - Maciej Skrzątek - Wróżbita Maciej - postanowił wyjawić, jacy naprawdę są kandydaci na prezydenta.

Pan Maciej użył numerologii, by przypisać do każdego z polityków jego liczbę i w ten sposób sprawdzić, jakimi są ludźmi. Sprawdził ich daty urodzenia i policzył. Przedstawiamy wyniki jego pracy.

Myśliciel, bajkopisarz, egoista

Wróżbita Maciej w swoich wyliczeniach wziął pod uwagę pięciu kandydatów - Andrzeja Dudę, Rafała Trzaskowskiego, Szymona Hołownię, Krzysztofa Bosaka, Roberta Biedronia i Władysława Kosiniaka-Kamysza. Niektórym z panów mocno się dostało.

Jaki - zdaniem wróżbity - naprawdę jest Andrzej Duda? To myśliciel i samotnik, inteligentny, ale leniwy, oderwany od rzeczywistości, chłodny, niekonsekwentny, tajemniczy i zamknięty w sobie. Jest uległy i niedoceniany - pisze Maciej Skrzątek, a jego opis raczej się panu prezydentowi nie spodoba.

Główny rywal (przynajmniej według sondaży) Andrzeja Dudy - Rafał Trzaskowski - wypadł dużo lepiej. Wróżbita Maciej twierdzi, że jest konsekwentny i pracowity, przy tym uparty, ambitny i stanowczy. Charakteru dopełniają jednak surowość, materializm, duma i wygodnickość.

Co z pozostałymi kandydatami? Szymon Hołownia to zdaniem wróżbity Macieja... bajkopisarz, Krzysztof Bosak - zaślepiony manipulator, Władysław Kosiniak-Kamysz jest apodyktyczny, a Robert Biedroń to samolub (pełne opisy poniżej).
Mimo różnych - lepszych i gorszych wróżb - pan Maciej życzy wszystkim kandydatom powodzenia w wyborach, a wyborcom mądrych i zgodnych z sumieniem decyzji.

Jacy są kandydaci?

  • Szymon Hołownia - bajkopisarz, energiczny, niekonsekwentny, sympatyczny, pomysłowy, wrażliwy, nerwowy, chaotyczny, naiwny, towarzyski, nieodpowiedzialny, przesadny.
  • Krzysztof Bosak - pracowity, egoistyczny, interesowny, konkretny, zaślepiony, manipulator, konserwatywny, zbyt ambitny, niedoceniany, ograniczający się, narcystyczny, niepostępowy.
  • Władysław Kosiniak-Kamysz - zapatrzony w siebie, niezależny, oryginalny, inteligentny, narcystyczny, wygodny, nieprzeciętny, rywalizujący, przekonujący, apodyktyczny, nieulegający wpływom, zazdrosny.
  • Robert Biedroń - konkretny, pracowity, uparty, samolubny, materialistyczny, rywalizujący, zazdrosny, władczy, silny, mściwy, lojalny, konsekwentny.