18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorzej niż koniec świata?

Wróżbita Maciej ujawnia: kosmiczna przyczyna awarii Facebooka

06.10.2021  15:24
Wróżbita Maciej ujawnia kosmiczną przyczynę awarii Facebooka
Wróżbita Maciej ujawnia kosmiczną przyczynę awarii Facebooka Fot: Pawel Relikowski/Polska Press/East News

Wielka awaria Facebooka sparaliżowała świat, a Mark Zuckerberg stracił miliardy dolarów. Jaka była jednak prawdziwa przyczyna awarii? Nie słuchajcie ekspertów od IT i cyberbezpieczeństwa, bo prawdę zna jedynie wróżbita Maciej Skrzętek. Okazuje się równie, że przewidział awarię Facebooka już kilka dni wcześniej. Dlaczego Mark Zuckerberg go nie posłuchał?

Globalna awaria Facebooka i Instagrama nie dla wszystkich były zaskoczeniem.  Okazuje się również, że powodem awarii Facebooka nie były "zmiany w konfiguracji routerów szkieletowych, które koordynują ruch sieciowy". Wróżbita Maciej ujawnił prawdę o problemach z portalem Marka Zuckerberga i wyjawił, że wszystkiemu winna jest retrogradacja Merkurego.

Wróżbita Maciej i awaria Facebooka. Kosmiczna przyczyna?

Nie dość, że Maciej Skrzątek zna przyczynę awarii Facebook, to przewidział, że nastąpi. Ostrzegał i bił na alarm, że wspomniana retrogradacja wywoła problemy, ale niestety nie posłuchaliśmy go i internetowy dramat nas brutalnie zaskoczył.

Od 27 września aż do 18 października planeta Merkury retrograduje w znaku Wagi. Waga to znak społeczny, a przecież pisałem, że retrogradacja ta będzie rzutować na ogromne rzesze ludzi, a nawet społeczności. Merkury w pozycji prostej symbolizuje między innymi wiadomości i komunikację. Gdy retrograduje, następuje problem z przepływem informacji i wszelkimi kontaktami – wyjaśnił wróżbita Maciej. (Pudelek)

Maciej Skrzątek już w nocy z piątku na sobotę doświadczał pierwszych objawów awarii. Tablet, na który otrzymuje SMS-y od widzów "Nocy Magii", przestał działać. Ostrzegał, że czekają nas problemy z  elektroniką charakterystyczne dla Merkurego będącego w retrogradacji. Czy Mark Zuckerberg powinien go zatrudnić?

Głoszę to od tygodnia i nagle powstaje globalna awaria serwisów społecznościowych. No jaki niesamowity przypadek! To tylko kolejny dowód na to, że to odpowiednie układy planet wpływają na nasz świat i mimo naszych chęci - nie mamy na nie żadnego wpływu - ujawnił prawdę wróżbita Maciej. (Pudelek) 

Czytaj także