18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapowiedziała ROK MIECZA

Mistyczka Aida ujawnia przyszłość po pandemii: "Ziemia krzyczy"

Wojciech Kozicki
07.08.2021  11:16
Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz ujawnia co czeka nas po pandemii koronawirusa. Śpiewająca mistyczka przepowiedziała ROK MIECZA!
Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz ujawnia co czeka nas po pandemii koronawirusa. Śpiewająca mistyczka przepowiedziała ROK MIECZA! Fot: VIPHOTO/East News

Jasnowidz Krzysztof Jackowski czarno widzi swoją przyszłość? Rośnie mu konkurencja! Wróżka Aida może śmiało powiedzieć, że przewidywanie przyszłości idzie jej śpiewająco… i to dosłownie! Pochodząca z Gruzji Aida Kosojan-Przybysz jest jedyną w Polsce śpiewającą jasnowidzką. Tym razem wyśpiewała nam, co czeka Polaków po pandemii COVID-19.

Czy jasnowidz Jackowski już szlifuje solfeż i kwili gamy? Chyba nie przewidział, że TAKA konkurencja może go wymieść z rynku. Piękna wróżka i jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz przepowiada przyszłość online, ma swoje biuro w centrum Warszawy i śpiewa, a do tego potrafi czytać przyszłość z oczu. Właśnie nagrała 10. płytę i ujawniła co czeka Polaków po pandemii koronawirusa.

Co nas czeka po pandemii koronawirusa? Aida Kosojan ujawnia przyszłość

Zdaniem Aidy, obecnie trwa „rok miecza i teraźniejszości”, bo wymaga od ludzi walki o samych siebie, swoje zdrowie, przestrzeń i spokój. Jej zdaniem, ludzkość czeka teraz bardzo „długie wychodzenie z bunkra”, ale tylko od nas zależy jak świat zostanie pomalowany na nowo, a do tego zbliża się „okres niepewności, szczęścia, nadziei i radości”. Profetka zwraca jednak uwagę, że przyszłość jest ruchoma, a ludzie mogą inaczej pokierować swoim losem.

Rok 2021 ma ogromną siłę, siłę miecza, to będzie rok miecza i teraźniejszości. Miecz kojarzy nam się z walką i rzeczywiście to jest rok, w którym niektórzy ludzie po złamaniach emocjonalnych i fizycznych będą stawiali swoje pierwsze kroki, podnosili się po ciężkich przeżyciach. Inni będą stawiali pierwsze kroki w "nowe ja". Każdy, żeby pójść do przodu, będzie musiał zawalczyć: o siebie samego, o swoją przestrzeń, marzenia, zdrowie, fotel... Dzisiaj przede wszystkim musimy zawalczyć o swoje zdrowie i spokój zewnętrzny – sugeruje wróżka Aida Kosojan.

Co czeka świat po pandemii?

W niedawnym wywiadzie dla Plejady, Aida Kosojan-Przybysz opisała jak będzie wyglądał świat po koronawirusie. Trzeba przyznać, to wizja dość mglista. Czy powinniśmy się obawiać przyszłości? Kosojan-Przybysz zaapelowała, by każdy „uruchomił swoją wyobraźnię w dobrym kierunku” i szukali czegoś pozytywnego. Ujawniła również, że jeszcze w 2021 roku „staniemy na granicy i będziemy musieli podjąć decyzję, czy ciągnąć za sobą stary bagaż, czy go porzucić”.

Mi się wydaje, że świat będzie wyglądał tak, jak my będziemy go malować. Wszystko zależy również od naszego nastawienia. Na razie te kolory widzę w sepii. Widzę, że w niektórych sytuacjach będzie duża delikatność, a ostrość kolorów będzie drażnić. Teraz człowiek jest wystraszony i tak naprawdę, to jest tak, jakbyśmy wychodzili z takiego bunkru. Nie mogę powiedzieć ogólnie o świecie, bo każdy kraj będzie to przeżywał inaczej. Ziemia krzyczy, żeby człowiek przestał bruździć” – mistyczna Aida ujawniła post pandemiczną przyszłość. (Plejada)

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz jest jasnowidzką tak jak każda pierworodna kobieta w ich rodzinie w co drugim pokoleniu. Do tego odziedziczyła talent muzyczny po ojcu tenorze i wydała już 10 płyt, na których czaruje głosem.

Dar jasnowidzenia odziedziczyła po obu swoich babciach, a odkryła i zaczęła świadomie z niego korzystać, mając zaledwie trzynaście lat, choć objawił się znacznie wcześniej. Już jako pięciolatka potrafiła wskazać, gdzie jest... zaginiona drabina sąsiadów. Długo ukrywała swe zdolności, bo za przepowiadanie przyszłości, jak wspomina, dostawała lanie od ojca – Pomponik przybliża historię śpiewającej mistyczki.

Czytaj także