18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przepowiednie na 2021 rok

Jasnowidzka Aida ostrzega: nadciąga "rok miecza"

Wojciech Kozicki
08.01.2021  19:15
Przepowiednia na 2021 rok. Jasnowidzka zna przyszłość i zapowiada "rok miecza"
Przepowiednia na 2021 rok. Jasnowidzka zna przyszłość i zapowiada "rok miecza" Fot: Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz/East News - zdjęcie ilustracyjne

Jaki będzie rok 2021? Przepowiednie, wróżby i horoskopy sypią się jak z rękawa. Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz zajrzała w przyszłość w programie Marcina Cejrowskiego i okazało się, że nasze przeznaczenie ma „cztery drogi”.

Wróżki i wróżbici są ostatnio wyjątkowo aktywni, próbując przewidzieć jaki będzie rok 2021. Nie wszyscy jednak mają tak dramatyczne wizje i proroctwa jak jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz w najnowszym wydaniu programu Marcina Cejrowskiego "Plejada Live" zajrzała w przyszłość. Ujawniła, że kilka następnych miesięcy to „cztery drogi”. Zwróciła jednak uwagę, że przyszłość jest ruchoma.

Przepowiednia na 2021 rok. Wróżka zapowiada CZAS MIECZA

Plejada przypomina, że kilka miesięcy temu pani Aida przewidziała, iż druga połowa roku 2020 będzie rokiem maski. Teraz zapowiedziała, że rok 2021 będzie „rokiem miecza i teraźniejszości”.

Rok 2021 ma ogromną siłę, siłę miecza, to będzie rok miecza i teraźniejszości. Miecz kojarzy nam się z walką i rzeczywiście to jest rok, w którym niektórzy ludzie po złamaniach emocjonalnych i fizycznych będą stawiali swoje pierwsze kroki, podnosili się po ciężkich przeżyciach – ostrzega jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz.

Kosojan-Przybysz zaapelowała do Polaków, by walczylio siebie, swoją przestrzeń i marzenia. Zwróciła uwagę, że w najbliższym czasie trzeba przede wszystkim zadbać o zdrowie i spokój wewnętrzny.

Jej zdanie, każdy powinien „uruchomić wyobraźnię w kierunku dobrym” i nie szukać na siłę problemów. Najważniejsze jest, by teraz patrzeć pod nogi i zwracać uwagę na teraźniejszość, zadbać o mocne fundamenty.

W 2021 r. stoimy na granicy: ciągnąć za sobą bagaż czy jednak odciąć ten stary bagaż, czyli jakieś przeżycia, trudności, żale. Jesteśmy w czasie, że jeszcze stary rok nie minął, te drzwi za naszymi plecami jeszcze są, jesteśmy na progu nowego roku. Jest strasznie dużo niepewności, każdy ma swoją: a to w związku, w pracy... – przewiduje jasnowidzka. (Plejada.pl)

Czytaj także