18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

:(

Wróżka Cesaria zobaczyła Boże Narodzenie. Smutne Święta w Polsce

25.10.2020  11:45
Wróżka Cesaria zobaczyła Boże Narodzenie
Wróżka Cesaria zobaczyła Boże Narodzenie Fot: ANNA KACZMARZ/REPORTER

Wróżka Cesaria, znana polska tarocistka, zobaczyła w swojej wizji Boże Narodzenie w Polsce. Niestety, tegoroczne święta nie będą ani białe, ani wesołe. Nie mamy dobrych wieści.

Wróżka Cesaria jest jedną z najbardziej znanych, polskich tarocistek. Kobieta od wielu lat zajmuje się, jak sama twierdzi, "ludzką naturą zapisaną w cyfrach oraz ludzkim losem zapisanym na kartach". Tym razem jednak zamiast na naturze człowieka, skupiła się na tegorocznym Bożym Narodzeniu i nie ma najlepszych wieści.

Wróżka Cesaria zobaczyła Boże Narodzenie

Wszyscy mamy obawy odnośnie tego, jak będą wyglądały Święta. Rok 2020 nas nie rozpieszcza i to normalne, że w dobie inwazji koronawirusa towarzyszy nam lęk o przyszłość. Wróżka Cesaria nie skupiła się jednak na dalszym rozwoju pandemii w kraju, ale na innych, równie istotnych sprawach. Czy możemy liczyć na białe Boże Narodzenie?

Niestety nie. W tym roku nie zaznamy ani śniegu ani spokoju. Wróżka Cesaria w wielu kwestiach nie ma nawet najmniejszych wątpliwości. Z pewnością wiele osób liczy na to, że tarocistka jednak się myli.

Zima w tym roku będzie krótka. Niestety w większości regionów naszego kraju, Polacy spędzą święta Bożego Narodzenia bez śniegu. Ten pojawić się może jedynie w południowych krańcach kraju. Będziemy mogli cieszyć się tylko jedną, krótką falą lekkich mrozów, która pojawi się mniej więcej w połowie stycznia. Temperatury niewiele przekroczą -10°C. Zima będzie od nas odchodzić już na początku lutego

- mówiła wróżka Cesaria dla Super Expressu.

Myślicie, że faktycznie tak to będzie wyglądało?

Czytaj także