18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gdzie leżą granice?

Wydała 400 tys. zł, żeby wyglądać jak dmuchana lala. Oczy Was rozbolą

16.12.2019  10:37
Wydała 400 tys. zł, żeby wyglądać jak dmuchana lala. Oczy Was rozbolą
Wydała 400 tys. zł, żeby wyglądać jak dmuchana lala. Oczy Was rozbolą Fot: Instagram/@xomarym

Dmuchana lala w oczach 24-letniej Kanadyjki jest ideałem piękna. Kobieta miała kilkadziesiąt operacji plastycznych i twierdzi, że zainspirowała ją transformacja chirurgiczna jej waginy. 

Dmuchana lala jako wzór do naśladowania? Trudno uwierzyć, ale jest osoba, która marzy, by wyglądać jak ten obiekt seksualnych doznań. 24-letnia Mary Magdalene niestrudzenie operuje się, by dojść do własnego ideału. 

Dmuchana lala jest dla niej ideałem piękna

Mary miała problemy z samooceną i to doprowadziło do wielu operacji plastycznych, które dla obiektywnego widza znacznie ją oszpeciły. Dziewczyna nie zamierza jednak na nich poprzestać - planuje kolejne, nie zważając na stan swojego zdrowia.

Przed operacją były dni, kiedy czułam się niepewnie i zupełnie nie sobą. Teraz jest inaczej. Dziś spoglądając na stare zdjęcia myślę, że wtedy byłam taką „zwykłą Jane”. Nie uważam, że byłam brzydka, ale jakaś taka „nijaka”. Zdecydowanie wolę tę wersję siebie, która świetnie pasuje do mojej profesji. Wydaje mi się, że gdybym miała inny zawód być może nie zmieniłabym się tak bardzo

- mówiła Kanadyjka. 

Zawód, o którym z takim namaszczeniem opowiada Mary Magdalene to bycie striptizerką. 24-latka, co szokujące, ma całkiem pokaźną grupę fanów, którzy obserwują ją na Instagramie. 

Zabójcza operacja powiększenia waginy

Dodatkowo, kobieta twierdzi, że cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej. Jeden z fanów postanowił nawet rzucić dla niej żonę. Wyglądanie jak dmuchana lala, kobieta nieomal przypłaciła życiem. 

Po operacji powiększenia genitaliów, Mary Magdalene uratowały dwie transfuzje krwi. Nie wyciągnęła z tego jednak żadnej nauki, która mogłaby pomóc jej wyjść z ewidentnego uzależnienia od operacji plastycznych. 

Chce mieć narządy płciowe największe i najgrubsze na świecie

- marzy niestrudzenie. 

W skali od 1 do 10, na ile imponuje Wam wygląd Mary?

Czytaj także
Przeczytaj więcej