18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

No to po weselu?

Wymagania Panny Młodej zaskoczyły gości. Byli wściekli

23.07.2022  18:19
Ślub uszyty na miarę Pary Młodej
Ślub uszyty na miarę Pary Młodej Fot: Monkey Business Images/Shutterstock

Oto przepis, jak zrujnować sobie wesele. Panna Młoda postawiła gościom kilka warunków, a goście... Totalnie się wściekli! Czy to aby nie przesada?

Pewna Para Młoda zaplanowała swój ślub od A do Z. Na przyjęciu weselnym nie ma miejsca nawet na wolność dla gości! Do zaproszenia dodano kartkę ze szczegółowymi wytycznymi i wymaganiami, jakie zakochani mają do zaproszonych osób. 

Wiadomo, że każdy chciałby mieć ślub jak z katalogu, życie jednak weryfikuje wyobrażenia i zestawia je z brutalną rzeczywistością. Nie każdy jednak dopuszcza do siebie jej prawidła.

Ślub uszyty na miarę Pary Młodej

Listę wytycznych, dołączoną do zaproszeń, opublikowała jedna z osób, która mogłaby się "bawić" na tym weselu. Oburzona pani Beata (imię zmienione) ma nadzieję, że opublikowanie jej w internecie da do myślenia Parze Młodej.

Nie mieści mi się w głowie coś takiego, że ktoś w tak dosadny sposób rozkazuje dorosłym ludziom, co mają ubrać i jak się zachować. Wydaje mi się, że zaprasza się na wesele ludzi, których się lubi i takich, których nie trzeba strofować i ustawiać do pionu. Poczułam się tak, jakbym co najmniej była zaproszona na królewski ślub. Co para młoda sobie myślała, pisząc to? Co za durny pomysł!

- komentuje Beata.

Na opublikowanej kartce znalazło się 6 kontrowersyjnych punktów.

  1. Pamiętajcie, żeby się nie spóźnić
  2. Jeśli chcecie mej radości, nie ubierajcie białości – prosimy panie o to, aby nie zakładały białych i kremowych kreacji
  3. Nie malujcie się jak do klubu – to ślub z klasą
  4. Nie dodawajcie z nami zdjęć na Facebooka i/lub Instagram
  5. Nie robimy sobie zdjęć typu selfie z gośćmi
  6. Upijasz się? Nie bawisz się z nami dalej

Myślicie, że naprawdę ingerowanie w takie rzeczy, jak makijaż i poziom trzeźwości gości jest na miejscu? Naszym zdaniem oburzenie pani Zuzanny jest całkiem mocno uzasadnione.