18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy jest sztywniakiem w łóżku?

Wzięła ślub z kukłą i zaszła w ciążę. "Nie kłóci się ze mną"

Wojciech Kozicki
04.07.2022  14:09
Wzięła ślub z kukłą i mają dziecko. Niezwykła miłość w Brazylii
Wzięła ślub z kukłą i mają dziecko. Niezwykła miłość w Brazylii Fot: Liz Gregg / Mood Board / Rex Features, YouTube

Brazylia i niezwykła historia miłosna. Młoda kobieta miała dość bycia singielką i szukania idealnego mężczyzny. Wdała się w romans ze szmacianą kukłą, z którą wzięła ślub i doczekali się nawet dziecka. Syn z wyglądu bardzo przypomina ojca.

Miłość w Brazylii nie zna granic. 37-letnia Meirivone Rocha Moraes skarżyła się matce, że nie mogła znaleźć partnera do tańca. Ta na pocieszenie zrobiła dla niej szmacianą lalkę o imieniu Marcel. Pewnie nie spodziewała się, że pomiędzy manekinem, a jej córką, tak bardzo zaiskrzy.

Ślub z kukłą. W ciąży ze szmacianym mężem

Moraes i kukła zakochali się w sobie bez pamięci. Szybko wzięli ślub i wyprawiono huczne wesele. Na przyjęciu zjawiła się rodzina i przyjaciele kobiety - łącznie 250 osób. Sądząc po nagraniu z wesela, małżonek Brazylijki jest dość sztywnym tancerzem. Może jednak w łóżku nabiera życia?

Para w podróż poślubną do Rio de Janeiro. Po powrocie okazało się, że kobieta zaszła w ciążę ze szmacianym mężem.

Kiedy moja mama stworzyła Marcelo i po raz pierwszy mi go przedstawiła, zakochałam się w nim. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Gdy pojawił się w moim życiu i wszystko nabrało sensu – powiedziała Moraes mediom.

 Wkrótce na świat przyszedł potomek pary. Syn jest bardzo podobny do ojca, bo również jest kukłą. Poród szmacianego ludzika był transmitowany w internecie.

To był dla mnie wspaniały, bardzo ważny dzień. Marcelo to człowiek, którego zawsze pragnęłam w swoim życiu. Życie małżeńskie z nim jest cudowne. Nie walczy ze mną, nie kłóci się i po prostu mnie rozumie. Jest wspaniałym i wiernym mężem. Zazdroszczą mi tego wszystkie kobiety. Mój mąż ma wiele wspaniałych cech, choć jedynym minusem jest to, że jest leniwy. W ogóle nie pracuje – opowiedziała mediom Meirivone Rocha Moraes.

Wzięła ślub z kukłą i ma z nią dziecko [WIDEO] – Woman ‘Married’ A Rag Doll And Now Has A ‘Baby’!

Czytaj także