18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ale kasa!

Zarobki Krzysztofa Jackowskiego zwalą Was z nóg

16.09.2021  18:25
Zarobki Krzysztofa Jackowskiego
Zarobki Krzysztofa Jackowskiego Fot: Karol Makurat/REPORTER

Zarobki Krzysztofa Jackowskiego nie są owiane wielką tajemnicą. Wystarczy sprawdzić cennik jego usług, by zobaczyć, jakie zgarnia kokosy. Zrobiliśmy to za Was i życzymy miłej lektury.

Ile zarabia Krzysztof Jackowski? Pewnie niejedna osoba zadaje sobie to pytanie. Najsłynniejszy jasnowidz w kraju oferuje ludziom "usługi paranormalne" i wystarczy sprawdzić, jak wysoko się ceni, żeby wiedzieć wszystko o zawartości jego kieszeni. 

Zarobki Krzysztofa Jackowskiego są niesamowite

Znany jasnowidz od lat pomaga policji szukać osób zaginionych, ale prowadzi również na własny rachunek tzn. "usługi paranormalne". Oznacza to, że jest w stanie na życzenie służyć swoim darem.

Z jasnowidzem można się umówić za pośrednictwem jego strony internetowej. Krzysztof Jackowski podaje również wskazówki, jak się do takiej wizyty przygotować: 

  1. Jeśli wizja dotyczy osoby zaginionej, prosimy o przyniesienie ubrania (najlepiej koszulki), które osoba ostatnio nosiła i jej zdjęcia.
  2. Materiały potrzebne w innych niż zaginięcia sprawach, omawiane są indywidualnie.
  3. Podczas wykonywania wizji dotyczącej zaginięcia, rodzina i najbliższe osoby proszone będą o opuszczenie budynku na 30-40 minut, ponieważ ich obecność może zakłócić wizję.
  4. Pojawia się również prośba, żeby nie sugerować prawdopodobnych wersji wydarzeń, ponieważ, jak powtarza jasnowidz: „sugestia jest jego największym wrogiem”.

Krzysztof Jackowski zapewnia, że na swojej działalności nie dorobił się kokosów, ale stara się żyć uczciwie i nie angażować w sprawy wielkich finansów. 

Nie dorobiłem się na tym żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się. Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy

– mówi Krzysztof Jackowski.

Własną działalność gospodarczą, jasnowidz z Człuchowa ma zarejestrowaną od 30 lat. Płaci ZUS i podatki. 

Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 zł. Czy to wygórowana cena?

– ujawnia i pyta jednocześnie. 

Sądzicie, że za swoje przepowiednie powinien dostawać więcej?

Czytaj także
Przeczytaj więcej