18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Topless w słusznej sprawie

Anja Rubik nago walczy z plastikiem. Jej piersi uratują świat?

Wojciech Kozicki
13.08.2019  07:47
Anja Rubik znowu nago - rozbierana sesja, by uratować świat
Anja Rubik znowu nago - rozbierana sesja, by uratować świat Fot: Instagram

Anja Rubik nago – ten widok chyba już nikogo nie dziwi, bo wielokrotnie pokazywała swoje piersi, a nawet krocze. Teraz znowu modelka zaprezentowała się topless, tym razem w słusznej sprawie. Czy jej nagie ciało uratuje świat przed zanieczyszczeniem plastikiem?

Zanieczyszczenie plastikiem to coraz bardziej nagłaśniany problem, a Anja Rubik, która angażuje się w ochronę środowiska, postanowiła wkroczyć do akcji. Jeszcze niedawno głosiła za sprawą #sexedpl jak ważna jest edukacja seksualna dzieci, a teraz nagimi piersiami protestuje przeciwko zaśmiecaniu świata.

Anja Rubik na Instagramie zwróciła uwagę na problem zanieczyszczenia mórz i oceanów mikroplastikiem. Aby bardziej nagłośnić swój protest postawiła na rozbieraną sesję. Na jednym ze zdjęć widać ją w morskiej toni z reklamówką na głowie.

Wielkie korporacje chcą w ciągu dekady zwiększyć produkcję plastiku o 40 procent. Każdego roku 100 tys. morskich stworzeń umiera z powodu plastiku pływającego w morzach i oceanach. W samych Stanach Zjednoczonych recyclingowi poddawany jest jedynie 1 procent plastikowych toreb – pisze Anja Rubik na Instagramie.

Rubik zachęca również do pływania nago, ponieważ stroje kąpielowe powodują zanieczyszczenie mikroplastikiem. Podkreśliła, że kupuje ubrania tylko, gdy ich potrzebuje i zawsze unika syntetycznych materiałów.