18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Apokalipsa spełnia się na naszych oczach. Taki będzie koniec świata

22.07.2019  12:09
Apokalipsa spełnia się na naszych oczach. Taki będzie koniec świata
Apokalipsa spełnia się na naszych oczach. Taki będzie koniec świata Fot: Pexels

Ta przepowiednia spełnia się na naszych oczach. Już wiemy, jak będzie wyglądał koniec świata. Niejednego ten opis przepełni trwogą. 

Przepowiednia królowej Saby nie jest tak znana, jak te tworzone przez Nostradamusa czy Krzysztofa Jackowskiego. Jednakże wszystko wskazuje na to, że to ona ma największą szansę spełnić się na naszych oczach. Proces już się rozpoczął. 

Michalda była królową Saby i znaną w swoich czasach wieszczką. To ona miała przepowiedzieć między innymi narodziny Jezusa Chrystusa oraz to, że 1200 lat po jego śmierci rozpocznie się okres wojen. 200 lat później miało nastąpić pierwsze upomnienie od Boga, przejawiające się upadkiem religii. Zapowiedziała również pojawienie się Napoleona. 

Apokalipsa już się rozpoczęła?

Przepowiednie królowej Saby na temat końca świata podzielone są na trzy części. Dwie z nich... już się spełniły. Pierwsza grupa znaków wskazujących na to, że zbliża się zagłada cywilizacji to zapanowanie pieniądza nad światem. Według słów królowej miał się rozpocząć niesamowicie szybki rozwój technologiczny oraz zanik wszelkiej szczerości między ludźmi. Czy nie to obserwujemy właśnie w tej chwili?

Drugą grupą, która również już się spełniła był ekonomiczny przymus do pracy ponad siłę, ogromny wzrost cen ziemi oraz trudne utrzymanie się. 

Ludzie rozmnożą się nad miarę, więc żywności i środków zabraknie dla wszystkich. Przybędzie wiele innych narodów […], przez co wiele złego powstanie, gdyż nikt nie będzie wiedział, do jakiego narodu należy, ani jaką wiarę wyznaje - brzmiały słowa prorokini. 

Trzecie grupa znaków, które pokażą nam ponad wszelką wątpliwość, że Michalda miała rację - są rzeczy, które już zaczynają się dziać, takie jak: pojawienie się wielkiej suszy, poruszanie się powierzchni ziemi (trzęsienia ziemi - przyp. red.). Przed nami jeszcze takie "atrakcje", jak to, że wszystko, co żyje ma zacząć pocić się krwią, księżyc i słońce rozbłysną czerwonym blaskiem, a w niektórych miejscach gleba zacznie płonąć sama z siebie.

Trochę przechodzą nas ciarki na myśl, że ta kobieta mogła mieć rację. 

Czytaj także