18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kontakt z aniołem

Archanioł Gabriel wysyła ci tych 5 znaków. Jak je rozpoznać?

22.03.2023  13:00
Jak poznać, że kontaktuje się z nami archanioł Gabriel? 5 znaków
Jak poznać, że kontaktuje się z nami archanioł Gabriel? 5 znaków Fot: Vuk Kostic/Shutterstock

Jak poznać, czy kontaktuje się z tobą archanioł Gabriel? Eksperci od angelologii twierdzą, że anioły wysyłają do nas znaki, które możemy nauczyć się rozpoznawać. Sprawdź pięć najważniejszych znaków, które wysyła ci archanioł Gabriel.

Archaniołowie są aniołami, które wedle wiary katolickiej zostały stworzone przez Boga, aby bronić człowieka. Archanioła mają wyższe rangę niż anioły i są posłańcami boskimi, łącznikiem między niebem a Ziemią. Osoby religijne i szczególnie uduchowione, które interesują się metafizycznymi wizjami takimi, jak te autorstwa jasnowidza Jackowskiego, Nostradamusa, Baby Wangi czy proroka Eustachiusza, mogą być szczególnie podatne na kontakt z bytami anielskimi.

Anioły często przedstawiono jako osoby podobne do ludzkich. W starożytności pokazywano je jako uskrzydlone zwierzęta z ludzkimi twarzami. Choć pojawiają się one w Starym Testamencie, Pismo Święte nie tłumaczy ich natury. Wiemy niemniej, że ich wizerunek obecny na malowidłach i grafikach, na których wyglądają jak skrzydlaci ludzie, nie jest wierny Biblii.

Jak skontaktować się z aniołami?

Jak czytamy na stronie Onetu, słynna wenezuelska angelolożka Tibisay Conacchia uważa, że każdy może skontaktować się z aniołami. Trzeba jedynie wiedzieć, o co prosić i w jaki sposób kierować swoje prośby do aniołów i archaniołów. Kościół aprobuje jedynie trzech aniołów, lecz kodeks hebrajski wylicza ich aż siedem. Każdemu z nich można przypisać cechę.

  • Michał – zwycięski
  • Rafał – lekarz
  • Gabriel – posłaniec
  • Uriel – silny
  • Jehudiel – wynagradzający
  • Barachiel – opiekun
  • Sealtiel - wielbiący
Wszyscy mamy możliwość pracy z aniołami; one są dla tych, którzy chcą poznać ich mądrość i światło. Nie musimy być wyjątkowi, aby z nimi pracować, tylko musimy mieć w sobie głębokie pragnienie połączenia naszych serc ich wielkością, a to zaprowadzi nas do wspaniałego świata cudów i znaków

- twierdzi Tibisay Conacchia.

Kim jest archanioł Gabriel? Jakie wysyła nam znaki?

Archanioł Gabriel, jako boski posłaniec, jest odpowiedzialny za wysyłanie do nas znaków w celu skontaktowania się z nami i połączenia nas z Bogiem. W takiej roli pojawia się w Biblii – prowadzi mędrców do Chrystusa, zwiastuje Zachariaszowi narodzenie Jana Chrzciciela oraz pokazuje Maryi, że urodzi Jezusa.

Jakie znaki wysyła archanioł Gabriel? Jest ich aż pięć, a ten boski byt potrafi łączyć się z całymi grupami ludzi, więc wielu z nas może czuć jego obecność i widzieć to, co chce nam pokazać.

5 znaków od archanioła Gabriela

Jak poznać, że kontaktuje się z nami anioł? Być może nieraz odczuwasz te znaki, ale nie wiesz, że to anielska próba przekazania ci wiedzy z nieba. Oto 5 znaków od archanioła Gabriela.

1. Białe lub złote światło

Po pierwsze, możesz zobaczyć białe lub miedziano-złote światło, czasem kątem oka lub wewnątrz umysłu podczas medytacji. Gdy modlisz się do Gabriela i widzisz ten blask niebiańskiej energii, to może oznaczać, że archanioł wspiera się i chce cię prowadzić. To pierwszy znak archanioła Gabriela.

2. Silne poczucie obecności

Drugim znakiem, że obecny jest przy tobie archanioł Gabriel jest po prostu poczucie jego obecności. Odczujesz je jako czystą energię i relaksację. To uczucie nagłej przejrzystości i miłości, które towarzyszy Gabrielowi.

3. Wewnętrzne wskazówki

Gdy nagle poczujesz, że twoje problemy są łatwe do rozwiązania i widzisz, jak wyjść z beznadziejnej sytuacji, to znak, że pomógł ci archanioł Gabriel. To ta boska istota być może daje ci wiedzę i oświecenie, które pokieruje tobą w życiu codziennym.

4. Specyficzne znaki

Poznasz, że kontaktuje się z tobą archanioł Gabriel również po tym, że dostrzegasz znaki fizyczne bardzo specyficzne dla aniołów. To choćby poczucie anielskiej energii, ciepło, światło, szczególnie na czubku głowy i nad czakrą serca.

5. Komunikacja we śnie

Wiele osób twierdzi, że spotkało archanioła Gabriela we śnie. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem ten anioł związany jest z intuicją i fazą nocy. Przez to również w Biblii pojawia się z boską wiedzą we śnie lub w nocy, tak jak wtedy, gdy przyszedł do Józefa. Tym samym należy zwracać uwagę na sny, których doświadczasz i najlepiej je spisywać, ponieważ częstą jest sytuacja, w której kilka minut po przebudzeniu je zapominamy. W snach pojawić się mogą wskazówki od archanioła Gabriela w najbardziej zrozumiałej i najprostszej formie. Niemniej są to wciąż obrazy i symbole, które należy poddać analizie i namysłowi.

Czy warto kontaktować się z aniołami?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy warto kontaktować się z aniołami lub szukać kontaktu z archaniołem Gabrielem. Eksperci, którzy zajmują się światem aniołów są zgodni, że wiedza mistyczna, którą przekazują istoty anielskie może być jedynie korzystna dla człowieka. Jeśli anioł się z tobą kontaktuje, to znaczy, że chce ci pomóc znaleźć właściwą drogę. W ten sposób ma pozytywny wpływ na twoje życie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także