18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wąż zaatakował. Spadł na śpiącego mężczyznę

Redakcja
18.07.2018  13:13
boa dusiciel uciekł wąż atak na człowieka
boa dusiciel uciekł wąż atak na człowieka Fot: East News/Geoff Swaine/Photoshot

Wielki gad został złapany. Zdążył jednak zapolować na człowieka.

Niebezpieczny wąż. Pyton nad Wisłą pod Warszawą wciąż jest nieuchwytny, chociaż poluje na niego nawet detektyw Rutkowski. Tymczasem w stanie Nowy Jork (Pulaski, hrabstwo Oswego) wąż zaatakował człowieka. Jak informuje foxnews.com, boa dusiciel rzucił się na śpiącego mężczyznę.

New York Department of Environmental Conservation podaje, że gad dopadł mężczyznę w sypialni. Spadł na niego z sufitu. Matt Foster wpadł w panikę, ale uszedł z życiem.

Boa miał prawie 2 metry długości. Uciekł z terrarium z jednego z mieszkań. W jakiś sposób udało mu się dostać do sufitu nad głową Matta Fostera.

Wąż i Foster wyszli z tego spotkania bez szwanku. Gad wrócił do swojego właściciela. Jego hodowanie w domu jest w Nowym Jorku legalne. 

Chociaż u niektórych myśl o dotykaniu węża wywołuje paniczny strach, są osoby, które płacą setki dolarów za taką "przyjemność". Samozwańcza kapłanka Serpentessa z USA od lat oferuje masaż wężami.

ZOBACZ TEŻ: Czy wąż może zjeść człowieka? 

Zagłosuj

Czy dałbyś się wymasować wężem?

Liczba głosów:

boa dusiciel wąż atak na człowieka
boa dusiciel wąż atak na człowieka Fot: New York Department of Environmental Conservation
Przeczytaj więcej
Komentarze