18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie tylko środa dniem loda

Biedronka kręci interes. Rozdają darmowe lody, wiemy, jak je zdobyć

16.07.2019  12:22
Biedronka kręci interes. Rozdają darmowe lody, wiemy, jak je zdobyć
Biedronka kręci interes. Rozdają darmowe lody, wiemy, jak je zdobyć Fot: Shutterstock

Sieć Biedronka ma sposób na lato. Właśnie ruszyli z najgorętszą akcją tego roku - rozdają zimne, słodkie lody całkowicie za darmo. Ale oczywiście nie wszystkim.

Upały wracają - zapewniają synoptycy, a właściciele sklepów Biedronka - Jeronimo Martins Polska - wiedzą, co z tym zrobić. Od poniedziałku ogłosili nową, mega promocję - idealną na żar lejący się z nieba - rozdają swoim klientom lody. 

Chcesz loda? Biedronka da ci tę przyjemność

Pyszne, zimne desery za darmo? Prawie. Jest bowiem haczyk. Nie możemy wejść oczywiście do sklepu, otworzyć sobie zamrażarki, wybrać ulubionego słodycza i bez płacenia iść przed siebie. Na loda trzeba sobie zasłużyć

Na lody od Biedronki szansę ma każdy... w miarę stały klient.Trzeba tylko płacąc za zakupy, odbierać przy kasie naklejki. Odpowiednią ich ilość wymieniamy później na przyjemności, a dokładniej smacznego lodzika.
Naklejek nie dostaniemy za każde zakupy. By dostać loda, musimy kupić... lody. Promocja obejmuje następujące słodycze:

  • Big Milk/Twister - 1 naklejka
  • saszetka Marletto - dwie naklejki
  • Magnum/rożek Carte D"or - trzy naklejki.

To nie koniec. Naklejki przyklejamy na specjalną kartę, a gdy zbierzemy 10 - idziemy z nią do kasy.  Tam zebrane fanty wymienimy na jednego loda z promocji.

Akcja Biedronki trwa do 25 sierpnia. Ile lodów zdążycie zjeść w tym czasie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej