18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Francja na Eurowizji 2019. Bilal Hassani to nowa Conchita?

Redakcja
28.01.2019  12:38
Bilal Hassani przeszedł krajowe eliminacje do Eurowizji. Kandydat z Francji jest homoseksualny i szokuje niczym conchita Wurst. "Roi" to będzie przebój roku?
Bilal Hassani przeszedł krajowe eliminacje do Eurowizji. Kandydat z Francji jest homoseksualny i szokuje niczym conchita Wurst. "Roi" to będzie przebój roku? Fot: Instagram.com/iambilalhassani

Francja i kontrowersyjny kandydat na Eurowizję. Chonchita Wurst to przy nim mały… wurst. Paryżanin Bilal Hassani pochodzi z Maroka i ma zaskakujący image.

Bilal Hassani urodził się w 1999 roku. To nie tylko wokalista, ale także youtuber i gwiazda Instagrama. Otrawcie mówi o swoim homoseksualizmie. Lubi robić sobie makijaż i ubierać się w damskie stroje. Znany jest m.in. z programu „The Voice Kids”, gdzie śpiewał piosenkę Conchity Wurst „Rise Like a Phoenix”.

Eliminacje do Eurowizji

Haasani z piosenką „Roi” („Król”) wygrał krajowy etap Eurowizji „Destination Eurivision”. Międzynarodowe jury nie wybrało go jako zwycięzcy, ale przeważyły głosy telewidzów.

Jak podaje eurovision.tv, piosenka „Roi” traktuje o samoakceptacji. Współautorką potencjalnego hitu jest Madame Monsieur.

ZOBACZ TEŻ: Transgenderowa kandydatka na prezydenta Krakowa. Uczy gejów dotyku

Bilal Hassani - "Roi":