18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Project Evolution 46%"

Black Alien zapowiada przemianę. Amputacja nóg

Wojciech Kozicki
30.01.2023  11:07
Black Alien zapowiada metamorfozy. Amputacja nóg, metalowa skóra
Black Alien zapowiada metamorfozy. Amputacja nóg, metalowa skóra Fot: Instagram/the_black_alien_project

Anthony Loffredo i kolejna szokująca metamorfoza. Czarny Kosmita (Black Alien) zapowiada następne operacje plastyczne i ekstremalne modyfikacje ciała, by zamienić się w postać z kosmosu. Chce amputować sobie nogi i zastąpić skórę metalem. Gdzie jest granica metamorfozy?

Anthony Loffredo wydał fortunę na operacje plastyczne, by przejść przemianę w potwora. Od lat istnieje jako Black Alien, czyli Czarny Kosmita. Usunął sobie uszy, górną wargę, nos i niektóre palce, ma wszczepione potworne implanty, wyostrzył i przefarbował sobie zęby. Ma rozszczepiony język jak wąż, wytatuowane gałki oczne, całe ciało pokryte tatuażami. Na tym jednak nie koniec i planuje kolejne makabryczne metamorfozy. Francuz dokona amputacji kończyn.

Anthony Loffredo zapowiada nowe modyfikacje ciała. Black Alien i metamorfozy

34-letni Anthony Loffredo jest obserwowany na Instagramie przez ponad milion osób. Swoje przemiany, metamorfozy i operacje plastyczne zaczął 10 lat temu i końca nie widać. Okazuje się, że jego przemiana nie jest nawet na półmetku. Już teraz wygląda jak postać z gry „Cyberpunk 2077”, ale chce jeszcze sporo zmienić w swoim wyglądzie. W mediach społecznościowych zamieścił wpis o treści "Black Alien Project Evolution 46%".

W jednym z wywiadów ujawnił, że jego marzenie to metalowa skóra. Zasugerował też, że chce dokonać amputacji kończyn i zainstalować sobie protezy nóg. Przyznał jednak, że to trudna część projektu, bo sama operacja jest bardzo ryzykowna i nie wie czy ktoś podejmie się odcięcia zdrowej nogi.

Jest to dla mnie normalne, że nawet nieświadomie myślę o swoich planach na najbliższe miesiące. Uwielbiam stawać się tą przerażającą postacią. Lubię się w nią wcielać, gdy idę nocą jakąś ciemną uliczką. Dobrze się wtedy bawię. Badam granicę, która oddziela mnie od postaci, którą odgrywam - powiedział Black Alien w jednym z wywiadów. (Eska.pl)

Chociaż Anthony Loffredo jest przypomina potwory z horrorów, zapewnia, że jest „normalnym facetem”, który ma rodzinę i przyjaciół.

Czytaj także