Sąd przechytrzył oszustów

Nie wiadomo, który brat bliźniak jest ojcem. Alimenty zapłacą obaj

04.04.2019  22:10
Dziewczynka ma dwóch tatusiów
Dziewczynka ma dwóch tatusiów Fot: Shutterstock

Dwóch braci z Brazylii będzie płacić alimenty na jedno dziecko, bo nie można stwierdzić, który jest ojcem. Żaden z nich nie przyznaje się "do winy".

Nieprawdopodobne? Ale prawdziwe! Jak podaje Fox News, dwóch mężczyzn łożyć będzie na jedną małą dziewczynkę, a wszystko przez to, że nie wiadomo, który jest jej ojcem.

Jak się okazuje, mama dziewczynki zaczęła spotykać się z mężczyzną, który bardzo szybko zaczął ją okłamywać i partnerką wymieniał się z niemal identycznym bratem bliźniakiem. Obaj oczywiście podawali się za jedną osobę, a co najgorsze - proceder ten powtarzali wielokrotnie na różnych kobietach.

Pani zorientowała się, że coś jest nie tak, dopiero po pewnym czasie, gdy partner zaczął przyjeżdżać do niej różnymii autami. Niestety, zaszła w ciążę. Z kim? Nie wiadomo, bo teraz każdy z bliźniaków wypiera się, by uprawiał z kobietą seks.

Sąd przechytrzył oszustów

Sprawę miały rozwiązać testy DNA, niestety, nie dało się ze stuprocentową pewnością określić, który z panów jest ojcem. Obaj idą w zaparte i w tym uporze stanęli przed sądem.

Sąd zaś stanął po stronie dziewczynki, która teraz oficjalnie ma dwóch tatusiów. Obaj panowie widnieją jako "ojciec" w akcie urodzenia, obaj też będą płacić alimenty - po 60 dolarów miesięcznie.

Przeczytaj więcej
Komentarze