18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

opłakuje świat?

Cud na Sri Lance? Figurka Matki Boskiej zaczęła nagle płakać [WIDEO]

07.07.2019  17:18
Cud na Sri Lance? Figurka Matki Boskiej zaczęła nagle płakać [WIDEO]
Cud na Sri Lance? Figurka Matki Boskiej zaczęła nagle płakać [WIDEO] Fot: St.Rita Church,Ma-Eliya,Ja-Ela/Facebook

W kościele Matki Boskiej Bolesnej w mieście Ja-Ela zdarzył się cud. Tak przynajmniej twierdzą wierni, którzy nagrali film z płaczącą Maryją.

Do tajemniczego i jak na razie niewytłumaczonego zjawiska, doszło w pierwszych dniach lipca. Nagle poniosła się wieść o tym, że figurka Matki Boskiej płacze.

Po policzku zaczęły spływać jej krople, ludzie ogłosili cud, a na dowód tego, że nie zmyślają, ktoś nagrał film. Ten krąży teraz po świecie, w mediach społecznościowych, głosząc świadectwo i oznajmiając światu, że Maryja ubolewa nad jego losem.

Kościół, w którym doszło do niecodziennego zjawiska, został czasowo zamknięty. Co wydarzyło się tam naprawdę? Na wyjaśnienia musimy poczekać. Duchowni w tym czasie proszą o modlitwy.

Plączące Matki Boskie

Tymczasem okazuje się, że do podobnych przypadków dochodziło już wcześniej. W maju 2018 roku w Nowym Meksyku wierni również zauważyli łzy na figurce Maryi. Co więcej, Matka Boska płakała tam (z przerwami) przez kolejnych kilka miesięcy, a badacze nie byli w stanie wyjaśnić, o co chodzi. Stwierdzili jedynie, że łzy mają skład identyczny, jak krzyżmo, skąd jednak wzięło się w oczach figury, tego nie wiadomo.

Również na Sri Lance wierni mieli już swoją - inną - Matkę Boską płaczącą. W lutym tego roku popłakała się inna Maryja, w innym kościele, a nagranie również szybko trafiło do sieci.

Zobacz także
Czytaj także
Przeczytaj więcej