18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ruda na serio „tańczyła jak szalona”. Gwiazdor disco polo miał zdradzać z nią żonę

Redakcja
19.03.2018  12:52
Czadoman i Ruda Tańczy jak szalona
Czadoman i Ruda Tańczy jak szalona Fot: Youtube.com/CZADOMAN Muzyka

Nie tylko na planie teledysku było gorąco.

„Ruda tańczy jak szalona” – śpiewał Paweł "Czadoman" Dudek. W teledysku tytułową bohaterkę zagrała modelka Justyna Karcz. Okazało się, że w prawdziwym życiu też niezłe z niej ziółko. W programie Mai Sableskiej "SOS - Sablewska od stylu" wyznała, że Czadoman miał z nią romans.

Jak podaje serwis gwiazdy.wp.pl, Karcz postanowiła przejść metamorfozę przed kamerami. Nie chodziło jednak wyłącznie o zmianę koloru włosów na blond. Postanowiła zdradzić swój łóżkowy sekret. Okazało się, że gwiazdor muzyki disco polo zdradzał żonę z Rudą.

Ruda, Czadoman i "Miłość w Zakopanem"

Karcz pojawiła się z narzeczonym Łukaszem na antenie TVN Style. To właśnie dla niego chciała przejść przemianę, zmienić wizerunek i rozliczyć się z przeszłością.  Widzowie dowiedzieli się, że Czadoman zdradzał żonę z Rudą przez „osiem bitych miesięcy”.

Polotv.pl opisało Czadomana  jako superbohatera, który ratuje świat przed nudą  i brakiem dobrej muzyki. Karierę rozpoczął w 2014 roku. Klip do hitu „Ruda tańczy jak szalona” w serwisie youtube.com wyświetlono prawie 100 milionów razy. To niezła konkurencja dla Sławomira i jego „Miłości w Zakopanem”, dzięki której Zapała buduje dom.

Teledysk Czadomana do „Ruda tańczy jak szalona”:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy słuchasz muzyki disco polo?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze