18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zostawia dziwne prezenty

Człowiek-Telewizor atakuje. Ludzie źle go odbierają

Wojciech Kozicki
14.08.2019  16:54
Tajemniczy Człowiek Telewizor rozdaje prezenty - na jakich nadaje falach?
Tajemniczy Człowiek Telewizor rozdaje prezenty - na jakich nadaje falach? Fot: Youtube

Virginia w USA i sprawa, którą powinni zająć się Mulder i Scully z „Archiwum X”. Po mieście grasuje tajemniczy Człowiek-Telewizor z odbiornikiem telewizyjnym na głowie. Zakrada się do domów i zostawia nietypowe prezenty, z których ludzie nie do końca są zadowoleni.

Hrabstwo Henrico w USA i tajemniczy człowiek z telewizorem na głowie.  Kamery monitoringu nagrały jak po raz kolejny zakradł się cudze na podwórko i zostawił przed domem… odbiornik telewizyjny. Lokalna policja podaje, że sprawił już taki podarek 50 osobom w mieście. Nikt nie wie jaki ma cel i skąd bierze telewizory. Czy robi sobie jedynie żarty czy ma jakiś zaskakujący plan?

Amerykanie chyba jednak są bardziej marudni niż Polacy. 6abc.com podaje, że mieszkańcy Henrico narzekają, bo otrzymują 13-calowe telewizory starego typu. Nie chcą ich nawet wnosić do domu, więc wzywają policję, która się ich pozbywa.

Dostałem jakiś stary telewizor. Jest lato, pewnie studentom się nudzi - narzeka Jim Brooksbank, którego odwiedził Człowiek-Telewizor.

Jeśli Człowiek-Telewizor zostanie zatrzymany, grozi mu surowa kara, bo może odpowiedzieć za nielegalne pozbywanie się śmieci. W Polsce zapewne musiałby jeszcze zapłacić abonament za telewizor…

Człowiek-Telewizor grasuje w USA:

Przeczytaj więcej
Komentarze