18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skutki 4 czerwca?

Czy PiS przegra wybory? Ta przepowiednia właśnie zaczęła się spełniać!

07.06.2023  18:45
Kto wygra wybory? Jest przepowiednia
Kto wygra wybory? Jest przepowiednia Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Portal RadioZET.pl zapytał jasnowidza Gabriela o to, czy marsz 4 czerwca jest zapowiedzą przegranej w wyborach Prawa i Sprawiedliwości. Jego przepowiednia nie pozostawia złudzeń i zdaje się, że wizja zaczęła się już spełniać.

Marsz, który odbył się w Warszawie 4 czerwca był wielkim zwycięstwem opozycji, a przede wszystkim lidera KO – Donalda Tuska. Wedle danych organizatorów na marszu pojawiło się aż pół miliona ludzi, co sprawia, że wydarzenie było największą manifestacją polityczną od czasów PRL. Cel marszu był jednoznaczny – wyrazić niezadowolenie z obecnej władzy. Wszystko wskazuje na to, że Polacy mają już dość PiS, ale czy równie tłumnie ruszą do urn?

Podczas marszu Donald Tusk zapowiedział także, że nie da umrzeć demokracji. Czy jednak tylko na deklaracjach się skończy? Jasnowidz Gabriel podzielił się z redakcją RadioZET.pl wizją dotyczącą zdarzeń z drugiej połowy 2023 roku. Czy PiS wygra wybory na jesień? Gabriel wie już, co może się wydarzyć.

Czy PiS przegra wybory? Przepowiednia zaczęła się już spełniać

Redakcja portalu zwraca uwagę na to, że wedle wcześniejszych wizji wybory parlamentarne, które odbędą się w tym roku, mają być ostrą walką, a politycy sięgną po nieuczciwe środki. Należy spodziewać się przekraczania zasad oraz wzajemnych ataków. Teraz zapytano o zdanie niezrównanego jasnowidza Gabriela. Jak brzmi przepowiednia dotycząca wyborów w Polsce?

Na początku swojej wizji Gabriel ocenił, że wybory wygra ta partia, która ma charyzmatycznego przywódcę.

Nie powinniśmy sugerować się jedynie wynikami sondaży. Wybory w tym roku wygra partia, która ma najbardziej charyzmatycznego przywódcę. On wie, jak zahipnotyzować społeczeństwo

- mówił Gabriel.

Wiele wskazuje na to, że ta przepowiednia zaczyna się spełniać i nie chodzi tu o Jarosława Kaczyńskiego. To Donald Tusk pokazał się ostatnio ze świetnej strony i pociągnął za sobą 500 tys. osób. Poprzez postać lidera, Polacy mają odzyskać nadzieję, twierdzi Gabriel.

Tysiące Polaków od dawna już nie wierzy, że uda się pokonać PiS. Donald Tusk pokazał siłę, a na dodatek wypowiada się w taki sposób, jakby stawał w ich obronie. Kiedy jednak przeciwnicy postanowią mu zaszkodzić, Polacy mogą w niego zwątpić

- ocenił jasnowidz.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje