18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Hitler maczał w tym palce?

Zdobył dowód na istnienie UFO? Tajemnicze WIDEO

Wojciech Kozicki
06.09.2019  18:02
Dowód na istnienie UFO czy na Ukrainie ktoś odleciał?
Dowód na istnienie UFO czy na Ukrainie ktoś odleciał? Fot: YouTube

Dowody na istnienie UFO? Do internetu trafiło nagranie wideo, na którym wiele osób widzi statek kosmiczny. Miejsce spotkania z kosmitami jest znacznie bliżej niż Strefa 51 i Roswell, bo na… Ukrainie!

Czy jest życie w kosmosie? Dla wielu osób odpowiedzią i dowodem jest nagranie wideo z Ukrainy – tajemniczy niezidentyfikowany obiekt latający widziano na tamtejszym niebie. Do akcji natychmiast wkroczył Scott Waring (ten, który dostrzegł Mona Lisę na Marsie!). On już wie co przeleciało Ukraińcom nad głowami. Zaznaczył, że film otrzymał od tajemniczego obywatela Ukrainy.

Waring podejrzewa, że tym razem to nie ufoludki odwiedziły Ziemię, lecz to Rosjanie testowali nad Ukrainą swój nowy samolot. Twierdzi jednak, że do jego budowy została wykorzystana kosmiczna technologia, która Ziemianie pozyskali od obcych i rozwijają od czasu programów Apollo. Amerykańska agencja kosmiczna miała ją zdobyć z wraku statku kosmicznego, który roztrzaskał się na Księżycu.

Ciężko stwierdzić, czy to rzeczywiście UFO. Nagranie jest krótkie, a jego jakość pozostawia wiele do życzenia. Prawdopodobnie było kręcone telefonem.

Technologia z kosmosu

Samolot-UFO nie ma okien, ogona ani skrzydeł. Nie pozostawia za sobą żadnej smugi i emanuje bardzo jasnym światłem. Waring sugeruje, że to antygrawitacyjny pojazd TR3B (słynny „czarny trójkąt”) łamiący zasady fizyki. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że zbudowano go w USA w ramach projektu Aurora. Prawdopodobnie wykorzystuje pomysły zaczerpnięte z nazistowskiego silnika antygrawitacyjnego.

Czy szykuje się pierwszy kontakt Ziemian i kosmitów? Sądząc po komentarzach internautów, zanosi się raczej na bliskie spotkanie...Waringa z psychiatrą.

Początkowo wygląda jak dysk, ale po kilku sekundach zmienia się w trójkąt – odlatuje Waring.

Wideo i dowód na istnienie UFO?

Czytaj także