18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piloci myśliwca spotkali UFO. Tajny film pojawił się w internecie

Redakcja
12.03.2018  09:37
Spotkanie z UFO filmTo the Stars Academy of Arts and Science
Spotkanie z UFO filmTo the Stars Academy of Arts and Science Fot: Youtube.com/To The Stars Academy of Arts & Science

Specjalista uważa to za "zagrożenie".

Amerykańscy wojskowi zauważyli na niebie niezidentyfikowany obiekt latający. Jak podaje nypost.com, załoga maszyny F/A18 znajdowała się nad Atlantykiem na wysokości 7600 metrów, gdy nagle ukazało się coś dziwnego i zaawansowanego technologicznie.

Co to, k*rwa, jest? – zapytał członek załogi. (nypost.com) 

Piloci zauważyli UFO u wybrzeży USA w 2015 roku. Dopiero pod koniec 2017 roku, po odtajnieniu na mocy prawa do informacji publicznej, upubliczniono dowód w formie dwóch nagrań. W sieci umieściła je prywatna firma badawcza To the Stars Academy of Arts and Science. W marcu 2018 roku światło dzienne ujrzał kolejny szokujący film.

Rząd i UFO

Christopher Mellon z To the Stars Academy of Arts and Science nazwał pojawianie się takich obiektów na Ziemi  „zagrożeniem”. Zarzucił rządowym agencjom, że błędnie traktują spotkania z UFO jako pojedyncze i nie powiązane ze sobą incydenty. Jego zdaniem wymagają dokładniejszego zbadania. 

Mellon uważa, że opublikowane w sieci nagrania mogą świadczyć o istnieniu pozaziemskiej cywilizacji, chociaż nie potrafi tego udowodnić. Obwinia rząd i Pentagon, które chociaż rocznie wydają 22 milionów dolarów na badanie UFO, to „nie szukają odpowiedzi”. Bierze także pod uwagę, że mogła to być sprawka Chin lub Rosji.

Przypomina Wam to coś?

dziwny obiekt na niebie
dziwny obiekt na niebie Fot: YouTube / To The Stars Academy of Arts & Science

Piloci nagrali spotkanie z niezidentyfikowany obiektem:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy wierzysz w istnienie kosmitów?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze