18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aż dziwnie na to patrzeć

Dzieci, które urodziły dzieci. Najmłodsi rodzice w historii

24.08.2019  11:18
Dzieci, które urodziły dzieci. Najmłodsi rodzice w historii
Dzieci, które urodziły dzieci. Najmłodsi rodzice w historii Fot: Facebook

Światem żądzą pewne zasady. Najpierw jesteśmy dziećmi, potem dorastamy i sami zakładamy rodziny. Niektórzy jednak... zaskakująco szybko przyjmują pewne role. Przedstawiamy historię dzieci, które miały dzieci. 

Natura popełniła pewien znaczący błąd. Biologicznie do roli rodziców dojrzewamy bardzo wcześnie. Zanim dorośniemy psychicznie i będziemy odpowiedzialnymi ludźmi - technicznie jesteśmy w stanie mieć własne dzieci. To prowadzi do takich historii jak te, które zaraz przedstawimy. 

Ciężko winić te dzieci, za to, że tak wcześnie dorobiły się własnego potomstwa. Sytuacja wynikała często z niewiedzy, przedwczesnej dojrzałości płciowej, nieświadomej konsekwencji "zabawy" albo z krzywdy wyrządzonej im przez osoby starsze. 

10 i 11-letnie... mamy

Thuli Shaka została mamą mając... 10 lat. Dokładnie taki był wiek dziewczynki, kiedy za pomocą cesarskiego cięcia urodziła swojego pierwszego syna. Thuli pochodzi z południowej Afryki i w chwili zajścia w ciążę uczyła się w jednej z tamtejszych szkół. Tożsamość ojca dziecka nie jest znana.

Facebook
Facebook Fot: Facebook

Poza Thuli, jednym z bardzo jaskrawych przykładów młodego wieku i rodzicielstwa jest 11-letnia Tressa Middleton. Jej sprawa była o tyle głośna, że dziewczynka zaszła w ciążę w wyniku gwałtu, którego dopuścił się na niej... jej własny brat. 

Facebook
Facebook Fot: Facebook

Najmłodsza mama i najmłodszy tata - niechlubni rekordziści

Nie tylko dziewczynki tak wcześnie zostają mamami. 13-letni Alfie Patten został tatusiem po tym, jak jego 15-letnia sympatia Chantelle Stedman urodziła ich dziecko. Przyznacie, że chłopiec wygląda, jakby trzymał na rękach swojego brata. To przerażające, że teoretycznie już w tym momencie jest odpowiedzialny za wychowanie i przygotowanie do życia tej małej istotki, która młodsza od niego jest zaledwie o 13 lat.

Facebook
Facebook Fot: Facebook

Najbardziej przerażającym przykładem i jednocześnie dowodem na to, że natura czasem najzwyczajniej w świecie szaleje, jest przykład najmłodszej mamy na świecie. Mowa o 5-letniej Linie Medinie. Dziewczynka była medycznym fenomenem - w tak wczesnym momencie swojego życia zaszła w zdrową ciążę, którą pod czujnym okiem lekarzy donosiła i ostatecznie przy ich pomocy urodziła dziecko.

Ciało 5-latki nie ma nic wspólnego z dorosłą kobietą, zdolną do rozrodu. To, że Lina Medina zaszła w ogóle w ciążę już jest niesamowite - a to, że tę ciążę donosiła, zakrawa o cud. Syn Liny Mediny do 10 roku życia wychowywał się w przekonaniu, że była ona jego siostrą. Do dziś nie wiadomo, kto był ojcem dziecka 5-latki. 

Facebook
Facebook Fot: Facebook

Ciarki przechodzą nam po plecach na samą myśl o 5-latce w ciąży i dzieciach, które na początku swojego życia muszą zająć się własnym potomstwem. 

Przeczytaj więcej