18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dziecko wypadało z samochodu razem z fotelikiem. Szokujące WIDEO

Redakcja
16.01.2019  12:15
Bezpeieczeństwo dziecka w samochodzie podczas jady. Należy wiedzieć, jak przypiąć i zainstalować w fotelik dla dziecka. W USA wydarzył się nieprzyjemny wypadek.
Bezpeieczeństwo dziecka w samochodzie podczas jady. Należy wiedzieć, jak przypiąć i zainstalować w fotelik dla dziecka. W USA wydarzył się nieprzyjemny wypadek. Fot: Facebook.com/ABC Action News - WFTS - Tampa Bay

Fotelik dla dziecka w samochodzie to przede wszystkim odpowiednie przypięcie go do siedzenia pasami bezpieczeństwa. W tym przypadku najwyraźniej ktoś o tym zapomniał. Ten wypadek mógł skończyć się tragicznie.

Do sieci trafiło nagranie wideo z USA z Mankato w stanie Minnesota. Kamerka samochodowa zarejestrowała moment, gdy z tylnych drzwi auta wypadła 2-letnia dziewczynka. Była przypięta do fotelika i wypadła na jezdnię razem z nim.

Kierowca pojazdu, z którego wypadło dziecko, nie zatrzymał się od razu. Mężczyzna jadący za nim wysiadł, by pomóc dziecku. Przeżyło wypadek. Autor nagrania na Facebooku poinformował, że wezwano pogotowie. Stwierdzono, że 2-latka nie odniosła obrażeń.

ZOBACZ TEŻ: Zadzwonił na policję z maski jadącego samochodu. Został porwany przez żonę

Dziecko wypadło z jadącego samochodu. Źle przypięty fotelik:

Jak montować fotelik dla dziecka?