18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czekają na odpowiedź

Dzisiaj kontakt z kosmitami! "Wiadomość z kosmosu"

Wojciech Kozicki
22.08.2023  18:27
Dowody na istnienie UFO i wiadomość z kosmosu? Twierdzą, że kontakt z obcymi nastąpi dzisiaj
Dowody na istnienie UFO i wiadomość z kosmosu? Twierdzą, że kontakt z obcymi nastąpi dzisiaj Fot: Gregory MacNicol/Science Source/East News

Kosmici i UFO istnieją? Naukowcy od dekad wysyłają wiadomości w kosmos i… właśnie dzisiaj spodziewają się odpowiedzi! Dostaniemy dowód na istnienie cywilizacji pozaziemskiej w kosmosie? Japońscy badacze spodziewają się, że właśnie 22 sierpnia dotrą do nas sygnały z kosmosu.

Astronauci z Japonii Masaki Morimoto i Hisashi Hirabayashi 15 sierpnia w 1983 roku wysłali wiadomość w kosmos za pomocą teleskopu na Uniwersytecie Stanford. Wiadomość powędrowała konkretnie w rejon gwiazdy Altair. Jest oddalona od Ziemi o prawie 17 lat świetlnych. Twierdzą, że inteligentne życie w kosmosie istnieje  i właśnie 22 sierpnia otrzymamy na to dowody.

UFO i wiadomość z kosmosu. Kosmici odpowiedzą?

Zdaniem naukowców, to właśnie dzisiaj jest dzień w którym powinniśmy otrzymać odpowiedź na wiadomość wysłaną w kosmos. Warto przypomnieć, że jeśli kosmici istnieją i odebrali wiadomość z Ziemi, to zobaczyli 13 rysunków przedstawiających jak wyglądała ewolucja życia na naszej planecie oraz strukturę ludzkiego DNA.

Naukowcy oceniają, że ta data wydaje się najbardziej prawdopodobna, ponieważ jest to "siódmy dzień siódmego miesiąca księżycowego według tradycyjnego kalendarza japońskiego"- wyjaśnia Polsat News.

Eksperci i naukowcy z Japan Aerospace Exploration Agency’s (JAXA) potwierdzili, że dzisiaj będą obserwowali niebo ze szczególną dokładnością. Na wiadomość zwrotną z kosmosu polują z użyciem 64-metrowej anteny. Obawiają się jednak, że „okienko na odebranie wiadomości wynosi tylko godzinę”.

Co ciekawe, Masaki Morimoto i Hisashi Hirabayashi przyznali, że pomysł wysłania wiadomości w kosmos wpadli… po spożyciu alkoholu!

UFO na świecie, a w Polsce świry nie z tej ziemi

Emocje związane z kosmitami i UFO są coraz większe. Niedawny raportu Pentagonu dot. niezidentyfikowanych obiektów latających wzbudził poruszenie na całym świecie. Co więcej, w lipcu w Kongresie podczas nadzwyczajnego posiedzenia Komisji Nadzoru i Odpowiedzialności Izby Reprezentantów pod przysięgą zeznawali członek pentagonu David Grusch orazd wóch wojskowych pilotów - David Fravor i Ryan Graves. Oficer ujawnił, że rząd USA ukrywa pozaziemską technologię i ciała obcych.

A może kosmici celowo nie chcą nas odwiedzić? Zobaczyli co się dzieje w polskim Sejmie i stwierdzili, że i tak mamy za dużo wrażeń. Albo boją się, że polscy politycy ich okradną. Znając fantazję polskiego rządu, to nawet UFO opodatkują.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje