18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fiut wymięka

Fiut to przy tym nic. Oto najgorsze nazwisko w Polsce

14.07.2019  16:50
Fiut to przy tym nic. Oto najgorsze nazwisko w Polsce
Fiut to przy tym nic. Oto najgorsze nazwisko w Polsce Fot: Pexels/Decha Huayyai

Nazwisk się nie wybiera, a szkoda. W niektórych przypadkach na pewno warto byłoby móc mieć prawo do dyskusji. Myślicie, że nazywać się Fiut jest cienko? Może być znacznie gorzej.

Teoretycznie nie powinniśmy śmiać się z nazwisk. Ciężko jednak powstrzymać uśmiech, kiedy ktoś przedstawia się nam imieniem i nazwiskiem, które można uznać za słowo powszechnie używane jako niecenzuralne, obraźliwe czy śmieszne.

Kiedy policji podpadła Dominika Fiut - cała Polska stanęła na wysokości zadania i podawała dalej wieść o przestępczyni. Nie mniejsze zainteresowanie od jej kryminalnej przeszłości budziło właśnie nazwisko poszukiwanej. Myślicie, że nazywać się tak jak ona jest słabo? Może być gorzej.

To najgorsze nazwisko w Polsce? Przebija nawet Fiuta!

Wyobraźcie sobie teraz, że podchodzi do Was ktoś i z poważną miną mówi, że nazywa się... Pizdołap. Czy bylibyście w stanie powstrzymać uśmiech lub wręcz nerwowy wybuch śmiechu? Pewnie byłoby ciężko. Pomyślcie jaką szkołą charakteru jest życie z takim nazwiskiem. Naszym zdaniem Fiut przy tym to mały pikuś.

Chociaż palmę pierwszeństwa możemy oddać Pizdołapowi, bywają jeszcze inne nazwiska, które z pewnością sprawią, że zdębiejecie. Jakie na przykład? Kozibąk, Pipa, Dymacz, Szmata, Kutasewicz, Gwałt czy też Żygadło. Przykłady można by mnożyć w nieskończoność, o czym zapewnić Was może każdy urzędnik. 

Na szczęście w naszym kraju zmiana nazwiska nie jest procedurą nie do przejścia. Niemniej, myślę, że każdy kto nazywa się Kowalski, Nowak czy inny Iksiński powinien być wdzięczny losowi - z polskimi nazwiskami nie ma żartów.