18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror podczas lotu na spadochronie. Wpadli na słup wysokiego napięcia [WIDEO]

Redakcja
26.09.2018  13:01
parasailing wypadek
parasailing wypadek Fot: Youtube.com

"Batman" uciekł z miejsca zdarzenia.

Rosja. Wypadek nad Morzem Czarnym w kurorcie Dżubaga. Lot na spadochronie nad plażą skończył się dla pary turystów w szpitalu w Tuapse. Mają poważne obrażenia ciała. Podmuch wiatru skierował ich na linię wysokiego napięcia, o którą zahaczyły linki. Wideo z wypadku trafiło do internetu.

ZOBACZ TEŻ: Tragedia w polskim parku rozrywki. Hyperion zabił

Parasailing i porażenie prądem

Jak podaje mirror.co.uk, turyści skusili się na parasailing za 52 euro. Spadochron był holowany przez motorówkę. Zostali porażeni prądem i spadli na ziemię z dużej wysokości. 21-latka jest mocno poturbowana, a jej partner jest w stanie ciężkim. Na nagraniu wydaje się nieprzytomny po porażeniu prądem.

44-letni organizator lotów o pseudonimie Batman jest poszukiwany przez policję. Uciekł z miejsca zdarzenia. Świadkowie zeznali, że był pijany.

Parasailing - wypadki

Parasailing jest niebezpieczny, o czym świadczą liczne wypadki, o których można przeczytać w internecie. Jedną ze śmiertelnych ofiar tej rozrywki jest Roger Hussey. W 2017 roku zginął podczas wakacji w Tajlandii. Wypiął się hak z motorówki i mężczyzna z dużej wysokości uderzył w powierzchnię wody.

Hurriyetdailynews.com pisze o rosyjskim małżeństwie, które w 2015 ucierpiało w wypadku podczas parasailingu w południowej Turcji. Mężczyzna został ciężko ranny, a 29-letnia kobieta zmarła.

ZOBACZ TEŻ: Tragedia w wesołym miasteczku. Atrakcja wyrzucała ludzi w powietrze

Zagłosuj

Czy przejechałbyś się Hyperionem?

Liczba głosów:

Wypadek podczas parasailingu - wpadli na linie wysokiego napięcia:

Przeczytaj więcej
Komentarze