18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Inżynier NASA zastawił pułapkę na złodzieja. Bezcenna reakcja [WIDEO]

Redakcja
19.12.2018  11:21
Inżynier NASA Mark Rober zastawił pułapkę na złodzieja. Ukryta kamera nagrała szokujące i śmieszne reakcja. Myśleli, że to urządzenie Apple, ale pożałowali.
Inżynier NASA Mark Rober zastawił pułapkę na złodzieja. Ukryta kamera nagrała szokujące i śmieszne reakcja. Myśleli, że to urządzenie Apple, ale pożałowali. Fot: Youtube.com/Mark Rober

Złodzieje kontra były inżynier NASA Mark Rober. Skradziona paczka sprowokowała go i powstała niezwykła pułapka przeciw miłośnikom cudzej własności. Wideo, które opublikował, to hit internetu.

Kurier dostarczył paczkę, ale zostawił ją przed domem. Na nagraniu z monitoringu widać, jak spacerująca para ją ukradła. Konstruktor elementów łazików kosmicznych postanowił zastawić pułapkę. Jak podaje cnbc.com, 38-latek konstruował ją pół roku.

Pułapka na złodzieja

Wkrótce przed domem stanęło pudełko po urządzeniu Apple. Złodziej szybko się znalazł, ale nie wiedział, że kradnie niezwykłe urządzenie. Nie miał pojęcia, że specjalny mechanizm wkrótce rozsypie w jego samochodzie 0,5 kilogramów brokatu. Zapewne nie spodziewał się „śmierdzącej bomby”, która co 30 sekund miała wypuszczać cuchnący gaz. Kamera umieszczona w pudełku zarejestrowała jego zaskoczenie.

Znajomi inżyniera otrzymali podobne paczki, by również dokuczyć złodziejom. Efekt jest taki, że wideo opublikowane przez Robera wyświetlono ponad 24 miliony razy.

ZOBACZ TEŻ: Złodziej pomodlił się i okradł parafię

Pułapka na złodzieja i ukryta kamera:

Czytaj także
Przeczytaj więcej