18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bokser w TVN24 broni Marszu Niepodległości. "Nie będę psioczyć na Polskę" [WIDEO]

Redakcja
08.05.2018  16:04
Bokser Izuagbe Ugonoh Polska tvn24 Anita Werner wywiad
Bokser Izuagbe Ugonoh Polska tvn24 Anita Werner wywiad Fot: Youtube.com/ringpolskapl

Uważa się za Polaka. Twierdzi, że nie dał się zmanipulować Anicie Werner.

Bokser Izuagbe Ugonoh, nazywany także Izu, skomentował wywiad w TVN24, który przeprowadziła Anita Werner. Z wypowiedzi czarnoskórego pięściarza można wywnioskować, że próbowano go zmanipulować, by zaczął krytykować Polskę. Wykazał się jednak patriotyczną postawą.

Przyznam się bez bicia, że ja dopiero w ostatnich tygodniach, kiedy był wywiad z Anitą Werner i przy okazji kilka innych rzeczy, które robiłem bardzo naturalnie, utożsamiając się z flagą Polski – zagłębiłem się w to, co to jest lewa bądź prawa strona - przyznał pięściarz Izu. (youtube.com/ringpolskapl)

Jak podaje tvp.info, bronił Marszu Niepodległości. Przyznał także, że w Polsce czuje się bezpiecznie. Powiedział, że nie ma zamiaru „psioczyć na Polskę”. Na zdjęcie profilowym na Facebooku zaprezentował się z namalowaną flagą Polski na policzku.

"Polska dla Polaków" i ksenofobiczne hasła

Stwierdził także, że hasło „Polska dla Polaków” nie jest skierowane do niego, ponieważ on jest Polakiem (urodził się w Szczecinie). Nie przejmuje się tego typu ksenofobicznymi sloganami.

Nie wiem, jak do tego podejść, bo na marsze niepodległości chodzi wielu moich kolegów, których ja lubię i wiem, że mają normalne poglądy. Nie chciałbym wszystkich uczestników wrzucać do jednego worka – powiedział Izuagbe Ugonoh Anicie Werner. (sportowefakty.wp.pl)

Jak informuje sportowefakty.wp.pl, następna walka Izu odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym. Głośno jest też o jego współpracy z Marcinem Najmanem.

ZOBACZ TEŻ: Facebook i delegalizacja ONR

Zagłosuj

Czy uważasz, że Polska jest bezpiecznym krajem?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze